24 Temmuz 2021 Cumartesi

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ YAŞAR, NECATTİN DEMİRTAŞ MHP'YE GERİ DÖNER Mİ SORUSUNA CEVAP VERDİ

İYİ Parti Samsun Milletvekili Yaşar, Necattin Demirtaş MHP'ye geri döner mi sorusuna cevap verdi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın, Necattin Demirtaş ve ülkücülere yaptığı MHP'ye geri dönün davetine cevap verdi.

07 Ağustos 2019 Çarşamba 20:57 SİYASET

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın İYİ Parti'ye geçen MHP'lilere yönelik yaptığı 'Yuvaya dönün' daveti ile ilgili açıklama yaptı.


Samsun Kent Haber'e konuşan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, siyasi partilerin zaman zaman bu gibi davetler yapabileceğini hatırlatarak, "Bizde vatan hainleri, FETÖ'cüler, PKK'lılar hariç herkesi partimizde siyaset yapmaya davet ediyoruz. İYİ Parti'nin kapısı onlara da açık" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan adayı olan ve seçimi kazanan Necattin Demirtaş'ın MHP'ye tekrar dönüp dönmeyeceği ile ilgili de açıklamalarda bulunan Milletvekili Bedri Yaşar, "Necattin bey ilkeli bir insan. MHP'ye geri döneceğini sanmıyorum" diye konuştu.

MHP'nin seçim sürecinde Necattin Demirtaş'ı aday göstermediğini bu nedenle Demirtaş'ın İYi Parti'ye katılarak aday olduğunu hatırlatan Bedri Yaşar, şunları dile getirdi.
"Kıymetini bilemediler. Şimdi yapılan geri dönün davetinin pek bir anlam ifade etmediğini düşünüyorum." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu MHP'ye geri dönün daveti ile ilgili açıklama yaptı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu MHP'ye geri dönün daveti ile ilgili açıklama yaptı