22 Ekim 2021 Cuma

MEHMET ÖZHASEKİ'NİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ZİYARETİNDE SOSYAL MESAFE KORUNAMADI

Mehmet Özhaseki'nin Samsun Büyükşehir ziyaretinde sosyal mesafe korunamadı

Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederken, bu ziyaretlerde sosyal mesafenin korunamaması dikkati çekti.

08 Ekim 2020 Perşembe 18:24 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Samsun'a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Özhaseki'nin Samsun ziyaretinde sosyal mesafenin kaybolduğu anlar oldu.


Samsun ziyareti kapsamında ilk olarak AK Parti Samsun İl Başkanlığına giden Mehmet Özhaseki, burada bazı açıklamalarda bulunduktan sonra Samsun Büyükşehir Belediyesine geçti. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Özhaseki'ye Saathane Meydan projesinde devam eden çalışmaları gösterip bilgiler verdi. Mehmet Özhaseki'ye Büyükşehir Belediyesi binası girişinde yapılan karşılamada ise sosyal mesafenin korunamadığı görüldü. Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve Özhaseki'yi belediye binası girişinde karşılayanların hepsi maske takarken Korona Virüs ile mücadelede önemli bir kural olan sosyal mesafeyi sağlayamamaları ise objektiflere yansıdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ertuğrul

11 Ekim 2020 Pazar 12:57

Atakum esnaf kefalet başkanı sinecek 500 bin liralık araca binerken oğluna 850 bin tlye lüks araç aldı aynı zamanda daha hazırda yeni 554 bin tlye mercedes marka bir araç aldı. Ve diğer esnaf başkanları mercedes marka araçlara binerken esnafın bu denli bitik olması bu esnaf başkanlarının da sefa sürmesi adalet mi bunlar neden haber yapılmıyor

Ertuğrul

11 Ekim 2020 Pazar 12:53

Samsun Keny ailesine öncelikle başarılar diliyorumBenim merak ettiğim bir husus var yaşamakta olduğumuz güzel samsundaSamsunesnaf kefaletlerdeki ve esnaf sicildeki yolsuzlukları neden gün yüzüne cıkartılmıyor sonucta devlet tarafından verilen bir para kaynağı var esnafa kullandırılan için esnaf başkanları bindiği ve hazırda yeni aldığı araç fiyatları esnaf bu haldeyken normalmi?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanından Kayyum tepkisi! Önce kendi belediyelerine baksınlar

CHP Samsun İl Başkanından Kayyum tepkisi! Önce kendi belediyelerine baksınlar