26 Mayıs 2020 Salı

MHP SAMSUN İL BAŞKANI ABDULLAH KARAPIÇAK'TAN O İSİMLERE OMURGA GÖNDERMESİ

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan o isimlere omurga göndermesi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP'den istifa ederek başka partilerden aday olan isimleri hedef aldı, " Bunları siz biliyorsunuz. İtibarda etmeyin" dedi.

10 Mart 2019 Pazar 22:26 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı adayları Mustafa Demir ve Erdoğan Tok ile birlikte İlkadım ilçesine bağlı Çorak mahallesinde düzenlenen mitingde konuştu, MHP'den istifa edip başka partilerden aday olan isimleri omurgasızlıkla itham etti.


MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlkadım ilçesi Çorak mahallesinde Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen mitingde, MHP'den istifa ederek başka partilere geçen isimler için, "Aramızdan yoklama kaçakları çıktı.  Eğer ülkeniz için partimiz için milletiniz için siyaset yapıyorsanız omurganız olacak. Eğer bir duruşunuz, bir omurganız yoksa, öyle kemiksiz et gibi yamuluyorsanız kaçak durumuna düşüyorsunuz." dedi.

Karapıçak, konuşmasının devamında şunları söyledi. 
"Bir koltuk bulacağım diye başka partilerde koltuk arayanlarla işimiz yok. Bunları siz biliyorsunuz. İtibarda etmeyin. Bu seçimler ülkenin bekası ve geleceği için çok önem kazanmıştır. Cumhur İttifakını devletin gücü olarak kabul edersek, devlete çok büyük güç vermemiz gerekiyor."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Osman

11 Mart 2019 Pazartesi 21:29

Birisi omurgamı dedi ?!!!

Hakan

10 Mart 2019 Pazar 23:05

Yanında duran ilçe başkanını kim işten çıkardı? Samsun da seçim pusulallarında üç hilal olmayacak. Skm açılışlarında göstermelik bir tane bile üç hilal yok. Necattin Demirtaş A vatandaş aday ol dedi oldu ve kazanacak inşaallah. Erhan Usta da iyi partiden aday olsaydı Samsun da doğru dürüst belediye alamazdınız ama şimdi b. Şehiri alabilirsiniz ama İlkadım ve Atakum için daha çok çalışmanız gerek.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Samsun bizimle makus talihini yenecek

İYİ Parti Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Samsun bizimle makus talihini yenecek