31 Temmuz 2021 Cumartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK: PARTİSİNİ SATAN ÜLKESİNİ DE SATAR

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak: Partisini satan ülkesini de satar

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakının İlkadım ilçesi Fatih ve Çay mahallesinde düzenlediği mitingde, "Partisini satan ülkesini de satar" dedi.

25 Mart 2019 Pazartesi 15:22 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçen isimlere tepki gösterdi.


Cumhur İttifakının İlkadım ilçesine bağlı Fatih  ve Çay mahallesinde düzenlediği mitingde konuşan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, partisini ve davasını koltuk için sattıklarını söylediği isimlere,  "Ne diyor, Nihal Atsız. Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Bizimle yürüyemeyenler döküldüler. Başka yerlere gittiler. Biri İlkadım’da, biri Canikte, biri Kavak’ta. Bir defa satan, bin defa satar. Partisini satan ülkesini de satar" diyerek tepki gösterdi.

Samsun'un İlkadım ilçesi Çay ve Fatih Mahallesi Mitingine, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı  Ersan Aksu, MHP İl Başkanı  Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP önceki dönem İl Başkanı Taner Tekin,  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Çay Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetin ve Söğütlü Bahçe Taraftar Gurubu Başkanı Ümit İren, Fatih Mahalle Muhtarı Ali Anıl, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları, Çay ve Fatih Mahallesi sakinleri katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Et2955

25 Mart 2019 Pazartesi 23:56

Çok doğru söylemiş anlayana kandıralar haric

Necati

25 Mart 2019 Pazartesi 16:57

Bu laf kime? Şu anda partisini terkedip kendi partisini kuran veya başka partiye geçen kimler var bi düşünün bakalım bu lafın nereye gittiğini. İnsan bir laf etmeden iki kere düşünmeli.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit Sandıkçı'yı eleştirdi! Başkalarının projesine imza atıyor

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit Sandıkçı'yı eleştirdi! Başkalarının projesine imza atıyor