18 Eylül 2021 Cumartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK, TERME VE İL YÖNETİMİNDEKİ İSTİFALARIN PERDE ARKASINI AÇIKLADI

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Terme ve İl Yönetimindeki istifaların perde arkasını açıkladı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Terme İlçe Yönetiminde yaşanan istifaların nedenini ve istifaların perde arkasında ki olaylarla ilgili açıklama yaptı.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 20:02 SİYASET

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Terme İlçe Yönetiminde yaşanan istifalarla ilgili açtı ağzını yumdu gözünü..


MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, bir süredir gündemde olan MHP Terme İlçe Yönetiminde ki istifalarla ilgili Samsun Kent Haber'e açıklamalarda bulundu.

MHP Terme İlçe Yönetiminin atama bir yönetim olduğunu hatırlatan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, "Bunlar entrikacı" dedi.

İSTİFA ETTİK DİYEN YÖNETİMİ GÖREVDEN ALMIŞTIK
SamsunKentHaber'e MHP Terme ilçe Yönetiminde ve İl Yönetiminde yaşanan istifa olayı ile ilgili konuşan Abdullah Karapıçak, "Bu ayın 20'sinde Terme Yönetiminde partiye zarar veren, parti tüzüğüne uymayanları yönetimden aldık. Bunlar daha sonra istifa ediyoruz dediler. Terme yönetiminde istifa ettiklerini açıklayan yönetim kurulu üyelerini biz zaten yönetimden almıştık. Terme'de yaşanan bu entrikaya bizim İl Başkanlığımızdan da birileri alet oldu. O arkadaşı da İl Yönetiminden alacağımızı söyledik o da istifa ettiğini açıkladı. Şimdi bu arkadaşımızı il yönetim kurulu kararı ile yönetim kurulu üyeliğinden düşüreceğiz. Terme ve Samsun İl Başkanlığında yaşanan istifaların özeti budur." dedi.

ENTRİKALAR.. ŞEYTANİ İŞLER..
Kendisinin MHP Samsun İl Başkanı olmasını sindiremeyenlerin de olduğunu bu nedenle birilerinin şeytani ve entrikaya yönelik işlere başvurduğunun da altını çizen MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Beni çevirecekleri entrikalara alet edemeyeceklerini bilenler, beni yıpratmak için çeşitli entrikalara ve şeytani işlere başvuruyor. Biz şeytani değil, rahmaniyiz. İstifa ve diğer konularda yaşanan bütün bu entrikaların arkasında beni yıpratmak var. Ama ben yıpranmam daha da güçlenirim. Bunu da yakın zaman da görecekler" diye konuştu.

Abdullah Karapıçak, ülkücü ve MHP tabanına da seslenerek entrikalara alet olmamalarını, kişi ve kişilerin değil, partinin kurumsal kimliğinin korunması ve buna sahip çıkılması çağrısı yaptı.

TEŞKİLATLARDA ERHAN USTA TEDBİRİ ALINACAK
Erhan Usta'nın MHP tabanında bir yapı kurmaya çalıştığı yönündeki söylenti ve iddialarla ilgili de konuşan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, şunları dile getirdi.
"Bu konuda bizde bazı duyumlar alıyoruz.  Bu yüzden tedbirlerimizi alıyoruz. Gerek ilçe Başkanlıkları gerekse İlçe Yönetimlerinde bu nedenle değişiklikler olacak. Terme İlçe Yönetiminden alınan yönetim kurulu üyelerinin yerine yeni isimler görevlendirilecek. "

- SamsunKentHaber.com.tr'ye ait haberlerin kopyalanması, kaynak verilse dahi başkaca internet sitelerinde yayınlanması telif kanunu kapsamında yasaktır. Her hakkı saklıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Başbuğ un evlatları

01 Ağustos 2019 Perşembe 00:57

Sayın başkan bu kadar entrika ortada iken hala ilçe başkanınız o koltukta oturacak mi? O başkan olan arkadaşı bu makama getiren siz değil misiniz? Siz bu konularla alakalı daha önce uyarılmadiniz mi? Konuşurken hep iyi rolü oynarken kötü adam rolüne neden başkalarını oturuyorsunuz. He ben başkanım ben bilirim mantığı böyle oluyor mu?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Faruk Özak, Mustafa Demir'in Samsun için büyük bir şans olduğunu açıkladı

Faruk Özak, Mustafa Demir'in Samsun için büyük bir şans olduğunu açıkladı