30 Mayıs 2020 Cumartesi

MHP SAMSUN İL BAŞKANI KARAPIÇAK'TAN İLK AÇIKLAMA! BENİM BİR GELİŞMEDEN HABERİM YOK

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan ilk açıklama! Benim bir gelişmeden haberim yok

Samsun MHP İl Başkanlığı görevine atanan Abdullah Karapıcak, ilk açıklamasında gazetecinin kendisine sorduğu 'Yeni gelişme var mı' sorusuna, "Benim bir gelişmeden haberim yok" yanıtını verdi.

12 Ocak 2019 Cumartesi 18:25 SİYASET

Samsun'da sürpriz bir karar ile MHP İl Başkanlığı görevine atanan MHP Canik Belediye Başkan aday adayı Abdullah Karapıçak, il başkanlığı binasına giderek görevi devraldı.


Samsun'da bir süre önce görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yerine eski milletvekili Hüseyin Edis görevlendirilirken, MHP Genel Merkezi sürpriz bir karar ile Hüseyin Edis'i de görevden alarak yerine eski il başkanı olan Abdullah Karapıçak'ı getirdi.

MHP'nin Samsun'da yeni il başkanı olan Abdullah Karapıçak aynı zamanda MHP'nin Canik Belediyesi Başkan aday adayı idi. Canik Belediyesi Başkan aday adaylığından MHP Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Abdullah Karapıçak, Samsun Canlı Haber'de ise ilk açıklamasını yaptı.

Samsun MHP İl Başkanlığı binasında Samsun Canlı Haber'e göreve getirilmesi ile ilgili açıklamalar yapan Abdullah Karapıçak, kendisinden açıklama alan gazeteci Mahmut Erdoğan'ın  Cumhur ittifakı kapsamında hangi ilçelerde ittifak yapılacağına yönelik" Yeni bir gelişme var mı" sorusuna ise kaçamak yanıt verdi.

MHP'nin Samsun İl Başkanı olan Abdullah Karapıçak, Erdoğan'ın sorusuna,  "Benim bir gelişmeden haberim yok. Bende basından takip ediyorum. İttifak devam ediyor." yanıtını verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakkı

12 Ocak 2019 Cumartesi 20:16

Koskoca hareket ne hale geldi? İl başkanının birşeyden haberi yok, belediye başkan adayı bozkurt yapmak için izin istiyor. Ölseydim de bugünleri görmeseydim.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Aytaç Sulu Yılport Samsunspor'a transfer oldu

Aytaç Sulu Yılport Samsunspor'a transfer oldu