19 Ekim 2021 Salı

MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI KORONAVİRÜS UYARISI YAPTI

Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramını kutladı KoronaVirüs uyarısı yaptı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı kutlama mesajında KoronaVirüs uyarısı yaptı, "Tedbiri elden bırakmayalımBu zor günleri hep birlikte atlatacağız" dedi.

12 Mayıs 2021 Çarşamba 15:26 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı nedeniyle tüm İslam aleminin bayramını kutlarken, KoronaVirüs uyarısında bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik eder; bayramın aziz milletimiz ve İslam Alemi için huzura, refaha, bolluğa, sağlığa ve İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim." dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayımladı. Milletvekili Köktaş mesajında, "Aziz Milletimiz, Kıymetli Hemşehrilerimiz; Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın buruk da olsa manevi sevinicini milletçe hep birlikte yaşıyoruz. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Gönül isterdi ki geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olalım. Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Bu pandemi sürecinde insanlık olarak zorlu bir imtihandan geçiyoruz. Allah’a şükür olsun ki, Devlet ve millet olarak salgına karşı büyük özveriyle mücadelemizi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bu Bayramda da tedbirleri elden bırakmayacak, bu zor günleri inşallah sabır içinde hep birlikte atlatacağız. Bu düşünceler içinde; Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik eder; bayramın aziz milletimiz ve İslam Alemi için huzura, refaha, bolluğa, sağlığa ve İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

hikmet gozgoz

18 Haziran 2021 Cuma 11:27

samsunlu olmayan samsun vekli komedi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'dan Ramazan Bayramı mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'dan Ramazan Bayramı mesajı