05 Temmuz 2020 Pazar

MUHARREM İNCE SAMSUN'DA KONUŞTU! EZAN SUSMAYACAK BEKA SORUNU YAŞANMAYACAK

Muharrem İnce Samsun'da konuştu! Ezan susmayacak beka sorunu yaşanmayacak

Samsun'a gelen Muharrem İnce, Tekkeköy ilçesinde CHP'nin belediye başkan adayını tanıttı, "Kim seçilirse seçilsin bu ülkede ezan susmayacak, bağımsızlığa zeval gelmeyecek, beka sorunu yaşanmayacak" dedi.

17 Şubat 2019 Pazar 18:12 SİYASET

Samsun'a gelen Muharrem İnce, Tekkeköy ilçesinde CHP'nin belediye başkan adayını tanıttı, çalınan davul zurna eşliğinde halk oyunu cigoş oynadı. Muharrem İnce Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Muharrem İnce CHP Samsun İl Başkanlığına yaptığı ziyaretin ardından CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Tansu Çıkış'ın ilçedeki bir düğün salonu önünde düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı.

Muharrem İnce, Tekkeköy ilçesinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 31 Mart'ta seçimlere gideceğini ve belediye başkanlarının seçileceğini hatırlatarak, "Neyi seçeceğiz biz? Bizim çöpümüzü kim toplayacak, imar planını kim yapacak, parklara kim bakacak, yoksullara kim yardım edecek? AK Partililer de bu memleketin evladı, Cumhuriyet Halk Partililer de bu ülkenin evladı. İYİ Partililer de MHP'liler de HDP'liler de DSP'liler de Saadetliler de hepsi bu memleketin evladı." diye konuştu.

Kim seçilirse ülkede ezanın susmayacağını, bayrağın inmeyeceğini, bağımsızlığa bir zeval gelmeyeceğini ve beka sorunu yaşanmayacağını ifade eden Muharrem İnce, "Bu, bir belediyecilik yarışı." dedi.

Tekkeköy'deki konuşmasının ardından partililerle geleneksel halk oyunu cigoş oynayarak halay çeken Muharrem İnce, belediye binasına kadar yürüdükten sonra Ordu'ya hareket etti.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Muharrem İnce'den 'Hepsi bu memleketin evladı' açıklaması

Samsun'a gelen Muharrem İnce'den 'Hepsi bu memleketin evladı' açıklaması