18 Ocak 2021 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ, DEVLET BAHÇELİ'NİN GERİ DÖNÜN ÇAĞRISI SONRASI BOZKURT SELAMI VERDİ

Necattin Demirtaş, Devlet Bahçeli'nin geri dönün çağrısı sonrası bozkurt selamı verdi

Samsun'da MHP'den istifa ederek yerel seçimde İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, Devlet Bahçeli'nin geri dönün çağrısı sonrası bozkurt selamı vererek dikkatleri üzerine çekti.

05 Ağustos 2019 Pazartesi 00:15 SİYASET

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, MHP'ye geri mi dönecek.. Necattin Demirtaş Bahçeli'nin geri dönün çağrısı sonrası bozkurt selamı verdi.


MHP Lideri Devlet Bahçeli 1 Ağustos 2019 tarihinde yaptığı açıklamada MHP'den ayrılarak İYİ Parti'ye geçenlere yuvaya dönmeleri çağrısında bulunmuştu. Bahçeli'nin bu çağrısı sonrası ise Samsun'da MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den yerel seçimde aday olup, İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın sosyal medyaya düşen bir fotoğrafı dikkat çekti.

Tamer Yıldız tarafından sosyal medyada Devlet Bahçeli'nin 1 Ağustos'ta yaptığı çağrıdan bir gün sonra yani 2 Ağustos'ta paylaşılan fotoğrafta İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ın keyifli bir şekilde bozkurt selamı verdiği görüldü. Bu fotoğraf ise Demirtaş'ın MHP'ye geri döneceği yorumlarına neden oldu.

Her fırsatta ülkücü olduğunu dile getiren Necattin Demirtaş, 31 Mart yerel seçiminde MHP'nin İlkadım ilçesinde aday göstermemesi üzerine partisinden istifa ederek İYİ Parti'ye geçmişti. Yerel seçimlere İYİ Parti'den Millet İttifakının adayı olarak giren ve İlkadım Belediye Başkanlığını kazanan Necattin Demirtaş'ın daha öncede MHP'ye geri döneceği iddiaları ortaya atılmıştı. Necattin Demirtaş bu iddialara "Şuan gündemimizde öyle bir şey yok" demişti.

Necattin Demirtaş'ın Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'ye geçenlere önceki gün geri dönmeleri çağrısı yapmasının ardından, bozkurt selamı vererek fotoğraf çekinmesi 'Necattin Demirtaş MHP'ye geri mi dönecek' tartışmalarını yeniden alevlendirdi. 
samsunkenthaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da simit satan annenin evinin suyu kesilmesin diye yardım kampanyası başlatıldı

Samsun'da simit satan annenin evinin suyu kesilmesin diye yardım kampanyası başlatıldı