17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN 19 MAYIS STADI AK PARTİ İL KONGRESİ İÇİN NASIL HAZIRLANDI İŞTE SON FOTOĞRAFLAR

Samsun 19 Mayıs Stadı AK Parti İl Kongresi için nasıl hazırlandı işte son fotoğraflar

Samsun'da 19 Mayıs stadı AK Parti İl kongresi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlandı. Samsun 19 Mayıs Stadı AK Parti İl Kongresi ve Erdoğan gelişi için nasıl hazırlandı nasıl süslendi işte son fotoğraflar..

01 Kasım 2020 Pazar 01:24 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile 1 Kasım tarihinde yapılacak il kongresi için 19 Mayıs Stadyumunda yapılan son hazırlıklar tamamlandı.


Samsun'da 1 Kasım saat 12:00'de başlayacak olan AK Parti İl Kongresi için 19 Mayıs Stadyumunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a özel olarak hazırlık yapıldı.

Samsun 19 Mayıs Stadında AK Parti İl Kongresi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi nedeni ile sürdürülen hummalı çalışmalar tamamlandı. 

Gece saatlerinde kongrenin yapılacağı stada giden AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, son çalışmaları kontrol etti.İşte Samsun 19 Mayıs Stadında AK Parti İl Kongresi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi nedeni ile yapılan süsleme ve diğer hazırlıklardan son görüntüler.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da tekstil fabrikasında çalışan 30 işçinin Covid-19 testi pozitif çıktı

Samsun Bafra'da tekstil fabrikasında çalışan 30 işçinin Covid-19 testi pozitif çıktı