20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN AK PARTİ İL'DEN ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN DİKKAT ÇEKEN HAMLE

Samsun AK Parti İl'den Atakum İlçe Başkanlığı için dikkat çeken hamle

Samsun'da istifası alınan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy'un hukuk bürosundan ortağı olan İl Yöneticisi Av. Mehmet Cem Yazgan'ın ismi Atakum İlçe Başkanlığı için gündeme geldi.

29 Aralık 2019 Pazar 13:58 SİYASET

Samsun AK Parti'de ismi daha önce İlkadım İlçe Başkanlığına atanacaklar arasında yer alan İl Yöneticisi Av. Mehmet Cem Yazgan'ın Atakum İlçe Başkanlığına atanması için dikkati çeken bir hamle yapıldığı gündeme geldi.


Geçtiğimiz haftalarda AK Parti İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının istifaları alınmıştı. İstifaları alınan ilçe Başkanlarının yerine atanacak isimleri belirlenmesi ile ilgili İl Yönetim Kurulunda mini bir temayül yapılmıştı. Bu temayülde ismi AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı için gündeme gelen Av. Mehmet Cem Yazgan'ın İlkadım'dan Atakum İlçe Başkanlığına kaydırıldığı öğrenildi.

Görevden alınan AK Partu Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy'un hukuk bürosundan ortağı olan İl Yöneticisi Yazgan'ın kendisi gibi avukat olan İl Başkanı Ersan Aksu ile yakın olduğu ve bazı kamu kurum kuruluşlarının icra takip işlerini de birlikte aldıkları parti içi kulislerinde konuşuluyor. İsmi AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına atanacaklar arasında yer alan Cem Yazgan'ın biran da Atakum'a kaydırılması dikkati çekerken, bu hamle ile AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı için yapılan temayülde ismi gündeme gelen İl Yöneticisi Hilmi Eker'e alternatif oluşturulduğu öne sürüldü. Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçe başkanlarının yerine atanacak isimlerle ilgili kulisler ve hamleler sürerken, atamaların yılbaşından sonra yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kemal A

30 Aralık 2019 Pazartesi 11:48

Bay Aksu ilçe başkanları bizden olsun çamurdan olsun mantğı ile gidiyor ama yanlış yapıyor. Unutma Bay Aksu en büyük ihaneti en yakınında olanlardan görürsün, keza şimdiden çalışmalara başlamışlar. Biraz yönetimine odaklan, bak bakalım neler göreceksin! Not: Vezire çok dikkat et

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun YEDAŞ, 150'ye yakın çalışanını işten çıkarttı

Samsun YEDAŞ, 150'ye yakın çalışanını işten çıkarttı