19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN AK PARTİ'DE İLKADIM İLÇE BAŞKANLIĞINA O İL YÖNETİCİ Mİ ATANACAK

Samsun AK Parti'de İlkadım İlçe Başkanlığına o il yönetici mi atanacak

AK Parti Samsun İl Yönetiminde görev yapan bir partilinin, FETÖ soruşturmasında ceza almış bir iş adamının yanında çalıştığı iddiası gündeme gelirken o il yöneticisinin AK Parti İlkadım İlçe Başkanı olarak atanacağı ileri sürüldü.

27 Aralık 2019 Cuma 19:37 SİYASET
Samsun AK Parti'de istifası alınan İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar'ın yerine atanacak isim ile ilgili yeni gelişmeler var.

Samsun AK Parti'de istifası alınan İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlarının yerine hangi isimlerin atanacağı merak konusu olmaya devam ediyor. 

Samsun AK Parti'de 19 gün önce İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum ilçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Alaçam İlçe Başkanı Sebahattin Alkan'ın istifaları alınmıştı. İstifaları alınan 4 ilçe başkanının yerine farklı isimlerin atanacağı gündeme gelse de henüz bu konuda bir gelişme yaşanmadı.

İstifası alınan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Avcılar'ın yerine Mücahit Erbin, Cem Yazgan, Kürşad Gündoğdu gibi isimlerin atanacağı öne sürülse de henüz bu isimlerle ilgili de somut bir gelişme yaşanmadı.  Yine İlkadım İlçe Başkanlığı için Sabri Kolcu'nun ismi de anılırken bu konuda da şuan için bir netlik yok.

AK Parti  Atakum İlçe Başkanı Köksoy'un yerine de gelecek isim konusunda farklı iddialar ortaya atılırken, bu konuda ismi gündeme gelenlerle ilgili de 19 gündür bir gelişme olmadı. AK Parti Genel Merkezinin, görevden alınan 4 ilçe başkanının yerine atanacak yeni isimleri yeni yıldan sonra ki haftalarda belirlemesi beklenirken, Samsun AK Parti kulislerinde ise özellikle AK Parti İlkadım ilçe Başkanlığına atanacak isim ile ilgili ilginç bir bilgi konuşuluyor.

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti Samsun İl Yönetiminde görev yapan bir partilinin, FETÖ soruşturmasında ceza almış bir iş adamının yanında çalıştığı iddiası gündeme gelmişti. İşte o iddia ile ismi anılan İl Yöneticisinin, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı olarak atanacağı kulislerde konuşuluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba Şeker Fabrikası yeniden üretime geçiyor

Samsun'da Çarşamba Şeker Fabrikası yeniden üretime geçiyor