30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI ERHAN USTA: BÖLMEK İÇİN DEĞİL BİRLEŞTİRMEK İÇİN BAĞIMSIZ ADAYIM

Samsun Büyükşehir adayı Erhan Usta: Bölmek için değil birleştirmek için bağımsız adayım

Samsun Büyükşehir Bağımsız adayı Erhan Usta, Terme ilçesinde seçim koordinasyon merkezini açtı, kendisine destek için gelen vatandaşlara ise, "Ben bölmek için değil birleştirmek için bağımsız aday oldum" dedi.

14 Mart 2019 Perşembe 13:00 SİYASET

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Terme ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.


Samsun'un Terme ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız adayı Erhan Usta, birilerinin oyunu bölmek yada birilerine avantaj sağlamak için bağımsız aday olmadığını söyledi.

Bağımsız Samsun Büyükşenir Belediyesi Başkan adayı Erhan Usta, Terme ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışında gerçekleştirdiği konuşmada, “Birilerinin oyunu bölmek veya avantaj sağlamak için çıkmadık. Yapılan bir takım anketler var. Herkes görüyor. Hangi türden anket olursa olsun hepsinde durumumuz çok şükür iyi. Samsun bağımsız bir belediye başkanı seçmesi durumunda, siyasi partilerin ortaya koyduğu dayatmaya meydan okumuş olacak. Bunun Samsun’a faydası olduğu kadar Türk siyasi hareketine de ciddi katkılar olacağını düşünüyorum. Çünkü bir tarafta birileri, öbür tarafta birileri dayatıyor. Türkiye’nin en eski ve ilk partisi olan CHP, ittifak sisteminden dolayı bir aday çıkartmıyor. 50 yıllık bir hareket olan MHP’nin Samsun’da bir adayı yok. Çıkartılan adaylara da kendi tabanlarından ciddi bir tepki var. Böyle bir ortam içerisinde bizim seçilmemiz Samsun halkının bu dayatmaya başkaldırısı olacak. Ben de bölücü değil bütünleştirici olmak için bağımsız aday oldum ” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

kutay

15 Mart 2019 Cuma 13:18

erhan usta çok güçlü geliyor...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: CHP'li vekil terör odakları ile olan ilişkileri ilan etti

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: CHP'li vekil terör odakları ile olan ilişkileri ilan etti