30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: PROJELERİ HALK OYLAMASINA SUNACAĞIZ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Projeleri halk oylamasına sunacağız

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Asarcık ilçesinde MHP'li Belediye Başkanı Şerif Kılağuz ile birlikte seçim çalışması yaptı, "Samsun'u birlikte yöneteceğiz" dedi.

14 Ocak 2019 Pazartesi 17:42 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Asarcık ilçesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmasında göreve gelmesi halinde hayata geçirecekleri projeleri halk oylamasına sunacaklarını belirterek, ''Siz karar vereceksiniz'' dedi. 


Samsun'un Asarcık İlçesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, meydan çay ocağında sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarları, belediye başkan aday adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi.  

Mustafa Demir'e Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, AK Parti Asarcık İlçe Başkan Vekili Osman Kığılcım eşlik etti. Samsun'u birlikte yöneteceğiz diyen Mustafa Demir, ''Hayalimizdeki Samsun için hazırladığımız projelerin büyük bir bölümünü sizlere soracağız. Halk oylaması yapacağız. Bu projelerin hayata geçmesinde karar mekanizmasında sizler yer alacaksınız. Biz projelerimizi hazırlayacağız. Duyurusunu yapacağız. Sizlere sunacağız. Sizlerde hangi projenin hayata geçmesini istediğinizi bize bildireceksiniz. Bizde bu doğrultuda sizin seçtiğiniz projeyi hayata geçireceğiz'' dedi.''Yatırım için arsa üreteceğiz''
Sanayicinin önündeki engelleri kaldıracaklarına vurgu yapan Mustafa Demir, ''Samsun'a yatırım çekmek için bütün kolaylıklar sağlanacak. Arsa üreteceğiz, altyapısını biran önce yapacağız.  Projelendirme ve ruhsat alımını hızlandıracağız. İlçelerde bazen ruhsat almak için 2,3 ay bekleniyor. Biz işte bu sorunları ortadan kaldırıp sanayicinin, işadamının Samsun'a yatırım yapmasını sağlayacağız. Yapılacak olan her yatırımı belediye olarak destekleyeceğiz'' diye konuştu. AGS Tekstili ziyaret eden Mustafa Demir, işyeri sahipleri Zekeriya ve Zeki Uslu kardeşlerle sohbet ederek 31 Mart'ta yapılacak olan seçimler için destek istedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Halk Gününde vatandaşların dert ve sorunlarını dinledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Halk Gününde vatandaşların dert ve sorunlarını dinledi