25 Mayıs 2020 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAĞIMSIZ ADAYI ERHAN USTA: BENİM ARKAMDA SERMAYE YOK, MİLLET VAR

Samsun Büyükşehir Bağımsız adayı Erhan Usta: Benim arkamda sermaye yok, millet var

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde gerçekleştirdiği mitingde, "Benim arkamda sermaye yok, millet var" dedi.

18 Şubat 2019 Pazartesi 12:57 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, İlkadım ilçesine bağlı Anadolu mahallesinde 31 Mart yerel seçimleri nedeni ile kendisini karşılayan vatandaşlara hitap etti.


Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Erhan Usta, Anadolu mahallesinde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı. Vatandaşların cep telefonları ile hatıra fotoğrafları çekindiği Erhan Usta, "Benim arkamda bir sermaye grubu yok, millet var" dedi.

İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde vatandaşlara hitap eden Erhan Usta, " Herkesi kucaklamak temel amacımız. Adil bir yönetim sergileyeceğiz seçilmemezi durumunda. Benim tepemde hiç bir siyasi baskı olmadığı için vicdanımızla, adalet duygumuzla hareket edeceğiz. Hak etmeyen hiç kimse bizden zorla hiç bir şey alamayacak. Bağımsız olarak seçilirse başka partiye geçer diyorlar. Biz bir sermaye kesimini arkamıza almadık. Benim arkamda sermaye yok millet var. Seçilince meclisi olmayacak, nasıl çalışacak diyorlar. Bütün meclis toplantıları halka açık olacak.Meclis toplantıları canlı olarak halka aktarılacak. Herkesin meclis toplantısını izlediği bir ortamda Samsun'un faydasına bir hizmet getirdiğimizde bunu kim reddedebilir. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

19 Şubat 2019 Salı 09:39

bir gazla aday oldun ve siyasi hayatını bitirdin.belediye başkanı olamayacağın gibi daha meclis yüzü göremeyeceksin.yazık senin gibi dürüst bir insanın siyasette olmayacak olması üzücü bir şey.

MİSAFİRE CEVAP

19 Şubat 2019 Salı 14:37

O ZAMAN NEDEN DESTEK VERMİYORSUNUZ DA ELEŞTİRİYORSUNUZ

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin: Hedefim Samsun'un 100 yıllık geleceğini inşa etmek

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin: Hedefim Samsun'un 100 yıllık geleceğini inşa etmek