27 Eylül 2020 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAĞIMSIZ BAŞKAN ADAYI ERHAN USTA'YA ZÜLFİKAR HEDİYE EDİLDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta'ya Zülfikar hediye edildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta'ya Zülfikar hediye edildi. Samsun'un Bafra ilçesinde seçim çalışması yapan bağımsız aday Erhan Usta, "Benim arkamda ki tek güç Samsunlu hemşehrilerimdir" dedi.

07 Şubat 2019 Perşembe 19:25 SİYASET
Samsun'da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta, Bafra'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Mhp eski ilçe başkanı Hamdi Yıldız'ın kardeşi Azem Yıldız'ın cenaze törenine katılan Usta, daha sonra Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başer ve Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu. Bafra'ın tarım ekonomisi üzerine konuşan Usta, destek verdikleri taktirde Bafra'ın Türkiye'de tarım sektöründe önemli bir pay sahibi olması için ne gerekiyorsa yapılacağının sözünü verdi.

Oda ziyaretlerinin ardından Usta, Bafra'da yer alan, Haber Ovası, Bafra Haber, Yenigün ve Altınova medya gruplarının genel yayın yönetmenleri ile bir araya geldi. 31 Mart seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Usta, medya sahiplerinden destek isteyip, gerçeklerin şeffaf bir şekilde kamuoyuna duyurulmasında yardımcı olmalarını istedi.

Benim gücüm sizlersiniz
Bafra ziyaretlerini tamamlayan Usta, Atakum'un Atatepe mahallesinde ikamet eden Turgut Kökçeoğlu ve ailesine ev ziyaretinde bulundu. Aile ve mahalle sakinleri tarafından coşkulu bir kalabalıkla karşılanan Usta, "Bir kez daha verdiğim bu kararın ne kadar doğru olduğunu sizler bana gösterdiniz. Benim arkamda ki tek güç Samsunlu hemşehrilerimdir. Samsun'da yanacak olan meşaleyi hep birlikte yakacağız ve bu meşale inşallah tüm Türkiye'yi aydınlatacaktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan iki önemli konuda AK Parti'ye uyarı geldi

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan iki önemli konuda AK Parti'ye uyarı geldi