08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAMSUN İLKADIM'DA MAHALLERDE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ERDOĞAN TOK RÜZGARI ESİYOR

Samsun İlkadım'da mahallerde Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok rüzgarı esiyor

Samsun İlkadım'da mahallerde Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok rüzgarı esiyor. Samsun'da Cumhur İttifakı Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un Hastane Mahallesi Yozgat Sokak’ta bir ev toplantısı miting dönüştü.

07 Şubat 2019 Perşembe 21:12 SİYASET

Samsun'da gönül buluşmalarına devam eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un mahalle ziyaretleri mitinge dönüşüyor.


İlkadım ilçesine bağlı Hastane mahallesinde gençler tarafından büyük bir coşku ile karşılan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a  büyük bir sevgi seli vardı.  Tok, gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde gördüğü yoğun ilgi karşısında duygusal anlar yaşadı. 

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLKADIM’I ÖNEMSİYOR
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son Samsun Mitinginde İlkadım’da kentsel dönüşümle ilgili konuyu çözüme kavuşturacaklarını sözünü hatırlatan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın en son Samsun Mitinginde 'Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz.’ demişti.  Bizler de bu sorunu  çözmek adına Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve Hükümetimizin destekleri ile sorun olmaktan çıkaracağız.  Vatandaşlarımızın refahı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

SEVGİ, SAMİMİYET, KARDEŞLİKLE…”
Her kesimi sevgiyle, samimiyetle kucakladıklarını söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan el ele gönül gönle hep birlikte vatandaşlarımıza hizmetlerimizi anlatacak ve tüm kardeşlerimizi a partili b partili ayrımı yapmadan herkesi her kesimi her görüşten insanımızı kucaklıyoruz. İyi günde kötü günde sevgi ikliminde buluştuğumuz tüm kardeşlerimizle birlikte İlkadım ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerle kurduğumuz bu gönül bağımızın hiç bitmeyeceğine ve cumhur ittifakını 31 Mart seçimlerinde başarıya taşıyacağına inancım sonsuzdur. ” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

08 Şubat 2019 Cuma 15:07

havai fişekler davul zurna 31 mart akşamı görüşelim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ahmet Okuyucu her yerel seçimde farklı partinin adayına destek vermesi ile dikkati çekiyor

Samsun'da Ahmet Okuyucu her yerel seçimde farklı partinin adayına destek vermesi ile dikkati çekiyor