31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN TEKKEKÖY BELEDİYESİ AÇIKLAMASI!

Samsun İYİ Parti İl Başkanlığından Tekkeköy Belediyesi açıklaması!

Samsun İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu, Tekkeköy Belediyesinin meclis üyesi Mümin Vural'ın sebze ve meyve tezgahının kaçak olduğu gerekçesi ile mühürlenmesi olayı ile ilgili açıklama yaptı.

13 Haziran 2019 Perşembe 15:21 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu, meclis üyesi Mümim Vural'ın sebze ve meyve tezgahının mühürlenmesi olayı ile ilgili yaptığı açıklamada "Tekkeköy'de onca kaçak tezgah dururken, partimiz meclis üyesinin tezgahının mühürlenmesi bir siyasi hesaplaşma mıdır" diye sordu.


İYİ Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Yahyaoğlu, Tekkeköy Belediyesini ilçede bulunan diğer kaçak ve ruhsatsız olan sebze ve meyve tezgahlarını da mühürlemeye davet ederken, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Tekkeköy Belediyesinin görevini yapmasına kimsenin diyeceği bir şey yok. Belediye görevini yapacaktır. Tekkeköy Belediyesi, meclis üyemiz Mümin Vural'a ait sebze ve meyve tezgahının kaçak olduğu için mühürletmiştir. Bu mühürleme işlemi sırasında da olaylar yaşanmıştır. Şimdi bizde Tekkeköy Belediyesine soruyoruz, ilçede birden fazla kaçak sebze ve meyve tezgahı bulunmaktadır. Bu kaçak tezgahları da mühürleyecek misiniz. Bu konuda belediyeyi göreve davet ediyoruz. Eğer Tekkeköy Belediyesi ilçedeki bu diğer kaçak tezgahları mühürlemeyecek ise, partimiz meclis üyesi Mümin Vural'ın tezgahını o zaman neden mühürledi. Burada belediye başkanının kişisel husumetimi, yoksa siyasal nedenlerle aldığı ve uyguladığı bir karar mı var. Tekkeköy Belediyesinde kaçak olan tüm sebze ve meyve tezgahlarını mühürlemesini bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da trafik kazasında hayatını kaybeden zabıtanın cenazesi toprağa verildi

Samsun'da trafik kazasında hayatını kaybeden zabıtanın cenazesi toprağa verildi