22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ERHAN USTA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Samsun milletvekili Erhan Usta'dan Ramazan Bayramı mesajı

Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, "Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, Türkiye'de ve dünyada barış ve esenliğin hâkim olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.” dedi.

23 Mayıs 2020 Cumartesi 17:18 SİYASET

Samsun Milletvekili Erhan Usta, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erhan Usta, yayımladığı bayram mesajında Korona Virüs'e dikkati çekti, ve bu salgının atlatılacağını söyledi.


Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Ramazan Bayramı mesajında şunları dile getirdi.
“Ramazan Bayramına eriştiğimiz bu günlerde; salgın, terör, iç siyaset, dış politika ve ekonomik sıkıntı ve açmazlara rağmen geleceğe ümitle bakıyor ve bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramların özünde, kırgınlıkların ve dargınlıkların giderilmesi, sevgi ve barışın daim kılınması vardır. Her ne kadar bu bayramı, koronavirüs nedeniyle eskisi gibi samimi bir şekilde kutlayamayacak olsakta, bu zor günleri hep birlikte atlatacağımızın, birlikte başaracağımızın farkında olmalıyız. Tedbirlere uyarak ve sabrederek Allah’ın izniyle önümüzdeki bayramların yine hep bir arada, eski tadında geçeceğine yürekten inanıyorum. Bugüne kadar gecelerini gündüz ederek salgınla mücadele eden ve bayramda da çalışmaya devam edecek olan sağlık çalışanlarımıza, güvenlik güçlerimize ve süreçte emeği geçen tüm vatandaşlarımıza da en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle; virüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımızı, Vatanın selameti için canını vermiş şehitlerimizi ve gazilerimizi de rahmet ve minnetle anarak, Ramazan Bayramının ülkemiz, milletimiz, Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, Türkiye'de ve dünyada barış ve esenliğin hâkim olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den duygusal Ramazan Bayramı mesajı

Cemil Deveci'den duygusal Ramazan Bayramı mesajı