24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: MİLLET İTTİFAKININ HDP İLE ADI KONMAMIŞ İTTİFAKI VAR

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Millet İttifakının HDP ile adı konmamış ittifakı var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Millet İttifakının HDP ile adı konmamış bir ittifak kurduğunu açıklayarak, " Hiçbir partinin adayına terörist demedik, demeyiz de. Ama Samsun’dan, Karadeniz’den vatan haini çıkmaz" dedi.

21 Mart 2019 Perşembe 20:53 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Kalkancı Mahallesi’nde Cumhur İttifakı tarafından  gerçekleştirilen mitingde Millet İttifakını hedef aldı, HDP ile Millet İttifakının adı konmamış bir ittifak kurduğunu söyledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Kalkancı mahallesinde gerçekleşen mitingde yaptığı konuşmada "Biz birlikte Türkiye’yiz. Kafalarda birkaç soru işareti var. HDP’nin Millet İttifakı’yla adı konmamış ittifakı var. CHP’liler ve İYİ Parti’liler buna itiraz ediyorlar mı? ‘Bizi teröristlerle bir araya mı koyuyorsunuz. Biz terörist miyiz’ dediler mi? Dediler. Biz buradaki hiçbir partinin adayına terörist demedik, demeyiz de. Samsun’dan, Karadeniz’den vatan haini çıkmaz. Ancak, şu koltuk sevdası var ya, nefis aklın önüne geçtiği zaman, bir kere satan bin kere satar var ya işte bu insanın içine girmeyi versin. Bu insanın içine girdiği zaman insan ne olduğunu ve ne yaptığını fark etmez. HDP Eş Başkanı Kürdistanda biz kazanacağız diyor.. Türkiye’de böyle bir bölge yok. Diğer bölgelerde de Cumhur İttifakı kaybedecek dediler. Herkesin bu oyunları iyi görüp, 31 Mart’ta öyle seçime gitmesi lazım” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'a hizmet sevdamız hiç bitmeyecek

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'a hizmet sevdamız hiç bitmeyecek