24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN MİLLETVEKİLİ NESLİHAN HANCIOĞLU: ÇARŞAMBA OVASININ ZEHİRLENMESİNE KARŞIYIZ

Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu: Çarşamba Ovasının zehirlenmesine karşıyız

CHP Sasmun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Çarşamba ilçesi Dikbıyık mahallesinde Biyokütle Enerji Santraline yönelik düzenlenen tepki mitinginde, "Çarşamba Ovasının zehirlenmesine karşıyız" dedi.

18 Ekim 2019 Cuma 18:54 SİYASET

Samsun'un Çarşamba İlçesi Dikbıyık mahallesinde Biyokütle Enerji Santraline yönelik düzenlenen tepki mitingine katılan CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, burada açıklamalarda bulundu.


Çarşamba ilçesi Eğercili mahallesinde yapılacak olan Biyokütle Enerji Santraline yönelik bugün Dikbıyık mahallesinde gerçekleşen tepki mitinginde konuşan milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Samsun’a yapılacak yatırımlara karşı olmadıklarını söyleyerek şunları dile getirdi."Burada yaşananlar ve verilen mücadeleyi tarih yazıyor. Biz sadece Çarşamba Ovası’nın zehirlenmesine karşıyız. Tüm ziraat odası başkanlarımız ve muhtarlarımızın da burada olmasını isterdim. Biz bu toprakların aşını yedik. Bu santral sadece Samsun’a değil çevreye illere de zarar verecek. Bu mücadelşe halkın desteği ile kazanılacak.Ben her türlü desteği vermeye hazırım. 23 Ekim'de Çarşamba'da yapılacak olan  büyük basın açıklamasına çok büyük katılım sağlanmalı. Biz en üst düzeyde orada olacağız. Herkesi o büyük toplantıya davet ediyorum."

Öte yandan CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıooğlu'nun Biyokütle Enerji Santrali tepki mitingine kırmızı bir elbise ile katılması dikkati çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yapılacak 5 şampiyona iptal edildi şehrin yöneticilerinden ses yok

Samsun'da yapılacak 5 şampiyona iptal edildi şehrin yöneticilerinden ses yok