24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ: GİZLİ, AÇIK İTTİFAKLARLA HER TÜRLÜ SALDIRI DURUMUNA GEÇTİLER

Samsun milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Gizli, açık ittifaklarla her türlü saldırı durumuna geçtiler

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, partisinin Çarşamba, Ayvacık, Salıpazarı ve Terme Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Ülkemizin faydasına olan hiç bir şeyi istemeyenler gizli, açık ittifaklarla her türlü saldırı durumuna geçti" dedi.

28 Şubat 2019 Perşembe 13:51 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı Çarşamba, Ayvacık, Salıpazarı ve Terme Seçim Koordinasyon Merkezlerinin (SKM) açılış törenine katıldı, 31 Mart yerel seçimleri için açıklamalarda bulundu.


Samsun'da AK Parti Çarşamba, Ayvacık, Salıpazarı ve Terme Seçim Koordinasyon Merkezlerinin (SKM) açılışları gerçekleştirildi. AK Parti ve MHP temsilcilerinin hazır bulunduğu SKM açılışlarında birlik, beraberlik ve halkla kucaklaşma mesajları verildi.Parti üyeleri ve vatandaşların geniş katılım gösterdiği SKM açılışlarında konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı'nın büyük güçlü Türkiye yolunda yapılacak her türlü çalışma ve hizmet noktasında elini taşın altına koyduğunu söyledi.

"MÜCADELEDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ"
Türkiye'de seçimlerin artık farklı bir boyut kazandığını, kirli ittifaklar, niyetlere karşı ayrıca mücadele verildiğini ifade eden Milletvekili Yılmaz, "Akıllarında AK Parti, Cumhur İttifakı'nın dağılması, parçalanması düşüncesi olan zihniyetlerle mücadele veriliyor. Ülkemizin faydasına olan hiç bir şeyi istemeyenler gizli, açık ittifaklarla her türlü saldırı durumuna geçti. Tüm kazanımların ortadan yok olması, ülkemizin geriye gitmesini isteyenler şuan el ele kol kola vermiş durumda. Bunlara Allah'ın izniyle, halkımızın büyük desteğiyle fırsat vermeyeceğiz. Bizler mücadeleden, ülkemizi, halkımızı düşünmekten  asla vazgeçmeyiz. Varsın onlar yalanları, iftiraları, kirli planları, işbirlikleriyle gelsinler bizler doğru yoldan asla şaşmayız, ülkemizin menfaatine olmayan hiçbir işe evet demez, aynı güzergahta ilerlemeyiz. Halkımız bizim bu çizgimizi bu zamana kadar destekledi ve takdir etti, bundan sonrada öyle olacak." diye konuştu.

'SAMSUN DEĞERLİ BİR MÜCEVHER GİBİDİR'
Cumhur İttifakı adaylarının çizgisinin, yolunun, niyetinin dosdoğru olduğunu ifade eden Yılmaz, "Samsun değerli bir mücevher gibidir. Onu nasıl işlerseniz, özen gösterirseniz değerine değer katarsınız. Bu zamana kadar hep kentimize bir evladımız, parçamız gibi baktık. En iyi hizmeti alması, her alanda gelişmesi için büyük mücadeleler verdik. Yerel seçim sürecinde Cumhur İttifakımızın adayları Samsun'un değerli bir mücevher olduğunu bilerek yola çıktı. Projeleri, yol haritaları, sorunların giderilmesi noktasında bakış açıları şuan hepsi hazır. 31 Mart'ta Büyükşehir Belediyemiz de Cumhur İttifakımızın adayı Mustafa Demir'in, ilçelerimizde belediye başkan adaylarımızın, halkımızdan tam destek aldığını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Tüm adaylarımız ilde, ilçelerde yeniden şahlanış için yola çıktı. Sadece halkımız, bizlere adaylarımıza güvensin ve inansın. Bu zamana kadar halkımızı hiç mahcup etmedik, yine etmeyeceğiz." diye konuştu.

SKM açılışlarına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ilçe başkan adayları, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakkı

28 Şubat 2019 Perşembe 18:45

O tamam da bu belediye seçimi. Salıpazarı nın belediye başkanının kim olacağı, Yakakent in belediye başkanının kim olacağı ile ilgili bir durum yok ki ortada. Ne var? Trilyonluk borçlar, binadan başka birşey bilmeyen başkanlar....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin'den 72 bin kişiye iş, aş vaadi

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin'den 72 bin kişiye iş, aş vaadi