24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA AK PARTİ VE CHP İL BAŞKANI ARASINDA GAZETE TARTIŞMASI!

Samsun'da AK Parti ve CHP İl Başkanı arasında gazete tartışması!

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin ekmek ile birlikte Sözcü Gazetesi dağıtmasını AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu eleştirirken, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise bu eleştiriye sert karşılık verdi.

13 Nisan 2020 Pazartesi 01:18 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, CHP'li Atakum Belediyesinin ekmek ile birlikte Sözcü Gazetesi dağıtmasını eleştirirken, bu eleştiriye CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'den karşılık geldi.


Korona Virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan iki günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle Atakum Belediyesi ihtiyaç sahipleri ve vatandaşlara ekmek dağıtırken yanında Sözcü Gazetesi ile birlikte Cumhuriyet, Birgün, Yeniçağ, Karar gibi gazeteleri de ücretsiz olarak verdi.

Samsun'da AK Partili çevreler ise Sözcü Gazetesinin dağıtılmasını eleştirdi. AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'da, Atakum Belediyesinin uygulamasını, "Atakumlu hemşehrilerimiz bu hassas günlere Sözcü Gazetesi dağıtan belediye başkanını ve bu fotoğrafı inanıyorum ki unutmayacaktır" dedi.

CHP İL BAŞKANI AKSU'YA YANIT VERDİ
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise AK Parti İl Başkanı Aksu'nun eleştirisine karşılık vererek, "Atakum Belediyesi'nin dağıttığı ekmek ve gazetelerden rahatsız olmuş. Söz konusu gazeteler için belediye kasasından bir kuruş para çıkmamıştır. Siz önce AKP'li belediyelere Zaman ve Sabah gazetelerine ne kadar para ödediklerini aylık kaçar bin gazete aldıklarını bir sorun, sonra verilen hizmeti eleştirin." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

14 Nisan 2020 Salı 03:53

Yandaşlar bizbizeyetseydiler bedava olurlardı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan açıkladı! 17-19 Nisan tarihlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak

Erdoğan açıkladı! 17-19 Nisan tarihlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak