24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN'DA CANİK ADAYI SANDIKÇI PROPAGANDA İÇİN GİTTİĞİ KAHVEHANEDE MAÇTAN GÖZÜNÜ ALAMADI

Samsun'da Canik adayı Sandıkçı propaganda için gittiği kahvehanede maçtan gözünü alamadı

Samsun'da Cumhur İttifakının Canik Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sandıkçı, propaganda için gittiği kahvehane, Yılport Samsunspor İnegölspor maçından gözünü alamadı.

25 Şubat 2019 Pazartesi 16:53 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakının Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı, Pazar günü oynanan Yılport Samsunspor-İnegölspor maçının olduğu gün seçim çalışması kapsamında ziyaret ettiği bir kahvehanede televizyondan canlı olarak aktarılan maç yanını nedeni ile propaganda yapamadı. 


Canik ilçesinde seçim çalışmalarını AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte sürdüren İbrahim Sandıkçı, Yılport Samsunspor'un 3-0 kazandığı İnegölspor maçının gittiği kahvehanede televizyonda ki maç yayını nedeni ile gözünü ekrandan ayıramadı. AK Parti Canik İlçe Başkanı Eler ve Canik Belediye Başkan adayı Sandıkçı, konuşma yaparken Yılport Samsunspor'un televizyonda yayınlanan karşılaşmasına dikkat kesildi. Eler ve İbrahim Sandıkçı, özellikle Yılport Samsunspor'un İnegölspor'a attığı 3 gol sonrası kahvehanede bulunan vatandaşlarla birlikte büyük sevinç yaşadı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Nebiyan Dağı, yağan kar ile beyaza büründü

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Nebiyan Dağı, yağan kar ile beyaza büründü