27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA ESNAF GEZEN YENİDEN REFAH PARTİLİLERE VATANDAŞ AK PARTİLİLER NEREDE DİYE SORUYOR

Samsun'da esnaf gezen Yeniden Refah Partililere vatandaş AK Partililer nerede diye soruyor

Samsun'da Yeniden Refah Partisi Samsun İl ve Atakum, İlkadım ve Canik İlçe Başkanlığı çarşı ve pazar gezerek esnafların, vatandaşların sorunlarına kulak veriyor. Samsun'da esnaf gezen Yeniden Refah Partililere vatandaş AK Partililer nerede diye soruyor.

14 Aralık 2021 Salı 18:17 SİYASET

Samsun'da Yeniden Refah Partisi İl ve ilçe Teşkilatları sahaya indi! Vatandaş ve esnafları dinliyorlar.. 


Fatih Erbakan'ın Genel Başkanlığını yaptığı Yeniden Refah Partisi, Samsun'da sokakların nabzını tutuyor. İl Başkanı Salih Şahin ile birlikte sürekli sahalarda olan Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı, vatandaşları ziyaret ediyor, çarşı pazar gezerek sorun ve şikayetleri dinliyor.

VATANDAŞ AK PARTİLİLERİ SORUYOR! NEREDELER
Gerçekleştirdikleri çarşı pazar ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, "Esnaflarımız vatandaşlarımız bu son süreçte yaşanan ekonomik krizden ciddi anlamda etkilendi. Pazarcı mutsuz, esnaf mutsuz, vatandaş mutsuz. Vatandaş bize AK Partilileri soruyor. Neredeler diyor. Biz de kendilerini sokakta kendilerini göremediğimizi söylüyoruz. Bu zor günlerde parti olarak vatandaşlarımızın yanındayız. Onları ziyaret ederek moral veriyoruz. Ancak bu gidişat hiç iyi değil. Ekonomik olarak halkımız bitmiş durumda. Bitmiş, tükenmiş insanlardan iktidar sahipleri hala fedakarlık bekliyor. Bu insanların fedakarlık yapacak hali mi kalmış. Fedakarlığı artık hükümetin yapması gerekiyor. Zengin ettikleri işadamları, birden fazla maaş verdirdikleri, dolar artarken dolara para yatırıp köşeyi dönmelerine izin verdikleri, vergi borçlarını sildirdikleri kişi ve kişilerle birlikte bu sefer fedakarlığı hükümet yapsın." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Uğur

15 Aralık 2021 Çarşamba 11:29

Haydi Anadolu yol değişim yolu şahlansın ne varsa edirneden karsa

Uğur

14 Aralık 2021 Salı 20:10

İnsan içine çıkacak yüz varsa çıkarlar tepki aldıkları için basına bu şekil yansıtmak istemiyor lar gerçi bundan sonra çıksalarda bitti artık güle güle

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ASİYAD AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'i ziyaret etti

ASİYAD AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'i ziyaret etti