22 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN'DA İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYESİ EYÜPOĞLU'NUN İYİ PARTİ'DE ÜYELİĞİ YOK

Samsun'da İYİ Partili Meclis üyesi Eyüpoğlu'nun İYİ Parti'de üyeliği yok

Samsun'da İlkadım Belediyesinin İYİ Partili Meclis üyesi Talat Eyüpoğlu'nun İYi Parti'de üyeliğinin olmadığı gündeme geldi. Talap Eyüpoğlu'nun 31 Mart seçimlerinde meclis üyeliği için başvuru yapıp, seçildiği İYİ Parti'ye resmi üyeliğinin olmaması şaşkınlık yarattı.

14 Nisan 2020 Salı 19:38 SİYASET

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinin İYİ Partili Meclis üyesi Talat Eyüpoğlu'nun parti üyeliğinin dahi olmadığı öğrenildi.


31 Mart yerel seçimleri sürecinde MHP'den isifa ederek İYi Parti saflarına katılan ve kendisi gibi MHP'den istifa ederek İYi Parti İlkadım Belediye Başkan adayı olarak seçilen Necattin Demirtaş'ın belediye meclis üyesi listesinde yer alan bir isimdi. Seçimi Necattin Demirtaş'ın İYi Parti adayı olarak kazanması sonrası, Talat Eyüpoğlu'da İYi Parti'den Meclis üyesi seçildi.Geçtiğimiz günlerde İlkadım Belediyesinin temizlik şirketine ödenecek 6 milyon lira için kredi yetki talebi ile ilgili gerçekleştirilen olağanüstü toplantıda İYi Parti adına söz alan meclis üyesi Talat Eyüpoğlu, AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine "Allah rızası için evet deyin" demişti.

Ancak 31 Mart seçimlerinden bu yana İlkadım Belediyesinde İYİ Parti adına meclis üyeliği ve Grup Başkanvekilliği yapan Talat Eyüpoğlu'nun İYİ Parti'ye üyeliğinin dahi olmadığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da esnaf odası Korona Virüs'e karşı termal kameralı önlem aldı

Samsun'da esnaf odası Korona Virüs'e karşı termal kameralı önlem aldı