27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINDA TACİZ İDDİALARI AYYUKA ÇIKTI!

Samsun'da siyasi parti il başkanlığında taciz iddiaları ayyuka çıktı!

Samsun'da bir siyasi parti il başkanlığında gündeme gelen taciz iddiaları ayyuka çıkarken, kızının taciz edildiğini gündeme getiren baba, partililer tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

06 Ocak 2022 Perşembe 00:47 SİYASET

Samsun'da bir baba, siyasi partide görev yapan kızının, il yöneticileri tarafından taciz edildiğini gündeme getirmesi şoke etkisi yaratırken, bir başka parti üyesi ise il başkanının kendisini karakola şikayet ettiğini açıkladı.

Samsun'da siyasi partide gündeme gelen taciz iddiası ile ilgili sosyal medya sayfasından paylaşımlar yapan Engin Ceylan, kızının parti yönetiminde görevli kişiler tarafından taciz edildiğini, konuyu parti organlarına şikayet etmelerine rağmen olayın Sümen altı edildiğini söylüyor.

Kızının taciz edildiğine yönelik paylaşımları nedeniyle, yine partili iki kişi tarafından tehdit edildiğini sosyal medya sayfasından yazan Engin Ceylan, yaptığı paylaşımlarda bir baba olarak kızına yapılanı hazmedemediğini belirtiyor. Partinin milletvekillerine de konuyu aktardığını ancak, söz konusu milletvekillerinin olayla ilgili artık telefonlarına dahi çıkmadığını sosyal medya sayfasından yazan Ceylan, Ankara'ya giderek parti genel merkezi ile görüşeceğini bu görüşmesinin engellenmesi halinde parti genel merkezi önünde oturma eylemi yapacağını dile getirdi.İL BAŞKANI, PARTİ ÜYESİNİ KARAKOLA ŞİKAYET ETTİ
Samsun'da ki söz konusu siyasi partinin il başkanlığı ile ilgili Engin Ceylan bu iddiaları gündeme getirirken, parti üyesi olan Yaşar Zehir ise, il başkanının kendisini karakola şikayet ettiğini açıkladı. Yaşar Zehir'de sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, İl Başkanı ile ilgili sosyal medya sayfasından dile getirdiği bazı iddialar nedeniyle, il başkanının kendisini karakola şikayet ettiğini bu nedenle ifade verdiğini belirtti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Onlar kazandı kaybeden Samsunlu oldu! Samsun tarihinde önemli peşkeşler!

Onlar kazandı kaybeden Samsunlu oldu! Samsun tarihinde önemli peşkeşler!