17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DA SU VE EKMEK ZAMMININ GERİ ÇEKİLMESİ İÇİN SİYASİ PARTİLER İMZA KAMPANYASI BAŞLATACAK

Samsun'da su ve ekmek zammının geri çekilmesi için siyasi partiler imza kampanyası başlatacak

Samsun'da CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Adalet Partisi ve Emek Partisi bir araya gelerek su ve ekmek zammı ile ilgili toplantı yaparak zamların geri çekilmesi için imza kampanyası başlatılması kararı alındı.

17 Haziran 2019 Pazartesi 17:32 SİYASET

Samsun'da CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Adalet Partisi ve Emek Partisi biraraya gelerek içme suyuna yapılan yüzde 25'lik zam ve ekmeğe yapılan zam ile ilgili toplantı yaparak imza kampanyası başlatma kararı aldı.


CHP Samsun İl Başkanlığında toplanan siyasi parti temsilçileri Samsun'da su ve ekmek zamlarına karşı halkımızın haklarını korumak üzere muhalefet parti yönetici ve temsilcileri bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından suya yapılan zam ve ekmek zammına karşı Samsun halkının haklarını korumak üzere İyi Parti, Adalet Partisi, Emek Partisi, Saadet Partisi Yönetici ve temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanlığında bir araya gelerek ulaşım zammının da sırada olduğunu belirtiler.Zamların geri alınarak Samsun halkına rahat bir nefes aldırılması konusunda fikir alışverişinde bulunan muhalefet partileri yönetici ve temsilcileri, son yirmi yıldır Samsun Büyükşehir Belediyesinin ve bağlı iştiraklerinin kötü yönetilmesinin faturası Samsun halkına yüklenemez görüşünü dile getirdiler.

Samsun CHP İl Başkanlığında toplanan İYi Parti, Saadet Partisi, Adalet Partisi ve Emek Partisi temsilcileri,  zamların geri çekilmesi için önümüzdeki günlerde imza kampanyası da dahil, yasal ve demokratik tüm hakların kullanılacağı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum Belediyesine bağlı 6 işletmeye 37.5 ton lop eti satan firmadan haciz

Samsun'un Atakum Belediyesine bağlı 6 işletmeye 37.5 ton lop eti satan firmadan haciz