25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA VAKALAR YENİDEN ARTIYOR AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI HALKI KONGREYE DAVET EDİYOR

Samsun'da vakalar yeniden artıyor AK Parti Gençlik Kolları halkı kongreye davet ediyor

Samsun'da KoronaVirüs vakalarında yeniden artış yaşanırken AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları kongresine halkın davet edilmesi şaşkınlık yarattı.

02 Şubat 2021 Salı 14:08 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmmaz, 5 Şubat tarihinde yapılacak kongreye, KoronaVirüs salgını devam ederken halkı davet etmesi şaşırttı.


Samsun'da AK Parti İl Gençlik Kolları kongresi 5 Şubat tarihinde saat 17:30'da Atakum ilçesinde bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde yapılacak. Kongrenin KoronaVirüs sebebi ile maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyularak yapılacağını açıklayan İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, yaptığı çağrıda ise kongreye halkıda davet etmesi eleştirilere neden oldu.

Saat 17:30'da başlayacak Samsun AK Parti İl Gençlik Kolları kongresinin açılış seremonisi ve konuşmalar derken en geç 20:30'da sona ereceği, saat 21:00'de ise KoronaVirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağının başlayacak olması nedeniyle "Kongreye gelecek olan vatandaşlar sokağa çıkma yasağında evlerine geri nasıl dönecek?" sorusunu da gündeme getirdi.

Son günlerde Samsun'da vakalarda yeniden artış yaşanırken, İl Gençlik Kolları Başkanının yapılacak kongreye çok sayıda vatandaşın katılması durumunda sosyal mesafenin sağlanamayacağı bu nedenle halkı davet etme çağrısından vazgeçerek bu duyuruyu düzeltmesi bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi Zabıtası çoğu mülteci 14 dilenciyi yakalayıp tutanak tuttu

Atakum Belediyesi Zabıtası çoğu mülteci 14 dilenciyi yakalayıp tutanak tuttu