17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUNLU HÜSEYİN EROĞLU, AK PARTİ İSTANBUL İL YÖNETİMİ VE ÜST KURUL ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Samsunlu Hüseyin Eroğlu, AK Parti İstanbul İl Yönetimi ve üst kurul üyeliğine seçildi

AK Parti İstanbul 7'inci İl Kongresinde Yönetim Kurulu üyeliği ve Üst Kurul Delegeliğine Samsun doğumlu Hüseyin Eroğlu'da seçildi.

25 Şubat 2021 Perşembe 00:40 SİYASET

Samsunlu Hüseyin Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılan AK Parti İstanbul 7'inci İl Kongresinde yönetim kurulu üyeliği ve Üst Kurul Delegeli görevlerine seçildi.


Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu mali müşavir Hüseyin Eroğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanlığının 7'inci İl Kongresinde, Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın desteği ile yönetim kurulu üyeliği ve üst kurul üyeliği görevine getirildi.

Eski Bakan ve eski Samsun Milletvekili olan, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsunlu Hüseyin Eroğlu'nun AK Parti İstanbul İl Kongresinde yönetim kurulu üyeliği ve üst kurul üyeliğine seçilmesinde büyük destek verdiği ve İstanbul İl Yönetiminde bir Samsunlu ismin olması için ısrarcı olduğu öğrenildi. Samsun'a önem veren Akif Çağatay Kılıç, İstanbul'da yaşayan Samsunlu Hüseyin Eroğlu'na AK Parti İstanbul İl Yönetiminde görev verilmesini sağlayan isim oldu. Öte yandan Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Samsunlu iş adamı Kaya Aşçı'nın da Eroğlu'nun AK Parti İstanbul İl Yönetimine seçilmesi ile ilgili lobi çalışması yaptığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi haciz edilen hizmet binaları için İstinaf Mahkemesine başvurdu

Atakum Belediyesi haciz edilen hizmet binaları için İstinaf Mahkemesine başvurdu