01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN'UN KAVAK İLÇESİNDE CUMHUR İTTİFAKI, BÜYÜK KAVAK MİTİNGİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Samsun'un Kavak ilçesinde Cumhur İttifakı, Büyük Kavak Mitingini gerçekleştirdi

Samsun'un Kavak ilçesinde mehteranlı miting gerçekleştiren Cumhur İttifakı adayları, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala adeta gövde gösterisi yaptı.

28 Mart 2019 Perşembe 20:03 SİYASET

Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Yaşardoğu Mahallesinde düzenlenen 'Büyük Kavak Mitinginde' mehter takımı gösteri yaptı 


Samsun'un Kavak ilçesinde Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen mitinge AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve yönetimi, AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti önceki dönem Samsun Milletvekilleri Mehmet Kurt ve Hasan Basri Kurt, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve yönetimi, AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı, MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber, Meclis üyesi adayları, AK Parti Gençlik ve Kadın Kolları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Kar yağışı altında yapılan Büyük Kavak mitingine coşkulu bir kalabalık katılırken AK Parti seçim otobüsü üzerinden halka hitap eden Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, beş yıllık dönemini alnı ak, başı dik olarak tamamladığını belirterek yeni dönem için hazırladıkları 41 vizyon proje ile ilçeyi çok daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi.

Konuşmasında AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin yakaladığı büyüme ile adeta çehresinin değiştiğini belirten Sarıcaoğlu, 2014’te AK Belediyecilik ile buluşan ilçenin beş yılda 526 milyon liralık yatırıma kavuştuğunu söyledi. Çalışmalarıyla ilçenin istihdam sorununu önemli oranda çözdüklerini de dile getiren Sarıcaoğlu, hizmete girecek yeni yatırım alanları ile sorunu tümüyle ortadan kaldırmayı hedeflediklerini söyledi.

KAÇAKLARA MEYDAN VERMEYİN
Mitinge katılan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ta MHP’den ayrılan İYİ Parti adayına yüklenerek  "Bizim kaçağımız İYİ Parti’den Kavak’ta aday olmuş MHP’lilerden oy istiyormuş. O MHP’li olsaydı partisinde edebi ile otururdu. Bu kaçaklara kanmayın” derken AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu ise Kavak’ta Cumhur ittifakı adayının desteklenmesini isteyerek “ Partilerini terk edenlere Trenden inenlere kanmayın. Bunların peşinden gitmeyin. 31 Mart’ta sandıkları patlatın” diye konuştu.

AK PARTİ YAPAR ONLAR BAKAR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir’de ilçenin AK Belediyecilik ile büyük yatırımlara kavuştuğunu belirterek “ Şimdi daha büyük hizmetler ve yatırımlar geliyor. Hizmeti AK Parti yapar diğerleri sadece bakar. Getireceğimiz hizmetler ile beş yıl sonra Kavak’ı kimse tanıyamayacak.” dedi.

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’da Kavak’ın AK Parti ile hizmete kavuştuğunu belirterek “Geçmişte Samsun Kavak arası 1 saat iken bugün sadece 20 dakika.  Tüm bunlar AK Parti ile oldu. Hizmet AK Parti kadrolarının işi. Alavere dalavere de onların işi. Şimdi 31 Mart’ta vereceğimiz oylarla İbrahim Sarıcaoğlu’nu ve Mustafa Demir’i birbirinden ayırmayın. Güçlü bir biçimde destek ile hizmete, birlik ve beraberliğe devam deyin”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  vatandaşların sandıkta vereceği kararın baş tacı olacağını söyledi. Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, YEPAŞ ve SAMGAZ'ı ziyaret etti, iş kadınlarıyla sabah kahvaltısında buluştu, sorularını cevapladı,  talep ve önerilerini dinledi. Özel bir hastanede çalışanlarla bir araya gelen Demir,  hasta yakınlarına ve hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcalıoğlu, teşkilat üyeleriyle birlikte Kavak ilçe mitingine de katılan Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

'HİZMETLER DURMAYACAK'
Kavak ilçesinin gönüllerde yerinin ayrı olduğunu, eşit hizmet ve eşit kalkınma anlayışıyla gelişim sürecini sürdürdüğünü ifade eden Demir, "Kavak ilçemizin sorunlarını biliyor ve giderme noktasında bu zamana kadar gösterilen gayretleri devam ettireceğiz. İlçemiz için birçok proje hayata geçirildi. Emeği geçenlere katkı verenlere teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de halkımız yetkiyi verdiği takdirde tüm ilçelerimiz gibi Kavak'ta da yeni bir dönemi başlatacağız." dedi.'YAPARSAK BİZ YAPARIZ'
"31 Mart'ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı  verin" diyen Demir, "Sandık bizim demokrasimizin vazgeçilmezi. Halkımızın aldığı her kararın başımızın üzerinde yeri vardır. Aylardır sahada bu kutlu göreve neden talip olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatıyoruz. Bizim kendimizden, halkımıza hizmet etme noktasında hiç endişemiz yok. Vatandaşlarımız bize güvensin, inansın yetkiyi vererek oylarının nasıl hizmete dönüştüğünü görsün. Bu zamana kadar verdikleri destekten hiç pişman olmadılar. 'Yaparsa  AK Parti Yapar' anlayışı yüreklere işledi. Şimdi Cumhur İttifakımız, el ele kol kola vererek hizmet için, büyük Türkiye için 31 Mart'ta halkımızın karşısında." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da denize atlayan kardeşini kurtarmak isteyen Yunus Ünlü hayatını kaybetti

Samsun'da denize atlayan kardeşini kurtarmak isteyen Yunus Ünlü hayatını kaybetti