16 Eylül 2021 Perşembe

SUAT KILIÇ, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR'İ ZİYARET ETTİ

Suat Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti

Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.

06 Şubat 2021 Cumartesi 18:28 SİYASET

Samsun eski milletvekili ve Gençlik Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile makamında bir araya geldi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret eden Suat Kılıç, geçtiğimiz aylarda yapılan AK Parti Samsun İl Kongresinde üst kurul delegesi olarak listede yer almıştı. Samsun dışında Türkiye'nin bir çok şehrini ziyaret ederek AK Parti kongreleri ve toplantılarına katılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşen AK Parti Grup toplantısında da yer aldı.

Samsun'a gelen Suat Kılıç, 2002 seçimlerinden bu yana yol arkadaşlığı yaptığı ve şuan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek kent gündemindeki projelerle ilgili fikir alış verişinde bulundu. Suat Kılıç gerçekleşen ziyaret ile ilgili sosyal medya sayfasından yaptığı  açıklamada, "Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’i ziyaret ettim. Kent gündemindeki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk.  Konukseverlikleri için kendilerine teşekkür ederim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gökyüzünde bulutlar arasında yüz silüeti belirdi

Samsun'da gökyüzünde bulutlar arasında yüz silüeti belirdi