07 Temmuz 2020 Salı

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR: HİZMET İÇİN PROJELERİN DEVAMI İÇİN İKTİDAR GÜCÜ ŞART

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar: Hizmet için projelerin devamı için iktidar gücü şart

Samsun'un Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, ilçede bir araya geldiği gençlere, "Tekkeköy'e hizmet için, projelerin devamı için iktidar gücü şart" dedi.

10 Şubat 2019 Pazar 16:47 SİYASET

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar gençler tarafından organize edilen programda ilçenin farklı mahallelerinden bir araya gelen gençlerle buluştu.


Tekkeköy ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezinde gençler tarafından organize edilen programda konuşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bugün bir kez daha gençlerimizdeki heyecanı gördüm. 2014 yılındaki yerel seçimlerden daha hareketli ve aktif olan gençlerimiz heyecanlı bir şekilde göreve hazır. Bir kez daha ilçemizde tarih yazarak merkez ilçelerdeki en yüksek oy oranıyla Tekkeköy’ümüzü birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.
Hayallerimize Birlikte Ulaştık
İlçe tarihinde ilk defa Tekkeköy’ün iktidarla buluştuğuna vurgu yapan Başkan Togar, “İlçemiz kurulduğu tarihten 2014 yılına kadar hiçbir zaman iktidarla buluşamadı. 2014 yılında sizlerin desteği ile ilk defa ilçemizi iktidarla buluşturmayı başardık. Ardından ilçemiz birçok dev devlet yatırımla buluştu. Hayallerimiz bir bir gerçekleşti. En büyük hayalimiz ve ilçemizin bir asırlık özlemi olan devlet hastanesini ilçemize birlikte kazandırdık” dedi.İkinci Büyük Hedefimizde Gerçekleşiyor
Tekkeköy’ün geleceği için belirlenen tüm hedeflerin bir bir gerçekleştiğine vurgu yapan Togar, “İkinci en büyük hayalimiz olan fakülte ve öğrenci yurdu ile ilgili çalışmalarımıza da başladık. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun aday tanıtım toplantısında verdiği müjdenin akabinde Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın bizleri ziyaret ederek ilçemize 16 bölümden oluşacak fakülte kurulması için birlikte çalışmalara başladık. Bu büyük projelerin devamı için iktidar gücüne ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

İlk Günkü Aşkla 
İlk günkü aşkla durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerine dikkat çeken Togar, “Bugün burada bizlerle gönül birlikteliği yapan Cumhur İttifakının birleştirici gücüyle bir araya gelen herkese teşekkür ediyorum. Bir kez daha ilk günkü aşkla çalışarak ilçemizde hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Birlik beraberlik ve Tekkeköy sevdasıyla aşamayacağımız hiçbir engel yoktur” ifadelerini kullandı.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakının adayı Zihni Şahin: Atakum'u Cumhur İttifakı kazanacak

Samsun'da Cumhur İttifakının adayı Zihni Şahin: Atakum'u Cumhur İttifakı kazanacak