27 Ocak 2022 Perşembe

YENİDEN REFAH PARTİSİ ATAKUM İLÇE BAŞKANI SERDAR YAMAN'DAN FLAŞ İFŞA!

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman'dan flaş ifşa!

Samsun'da Yeniden Refah Partisi'nin Atakum İlçe Başkanı olan Serdar Yaman, AK Partili birinin kendisine gelerek 40 kişi ile partiden istifa edeceklerini söylediğini açıklarken, hükümeti eleştiren aynı kişi ile ilgili flaş ifşada bulundu.

21 Aralık 2021 Salı 13:31 SİYASET

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, bugün sosyal medya sayfasından dikkat çekici bir paylaşım yaptı.


Yaptığı paylaşımda AK Parti Atakum İlçe mensubu bir kişinin kendisinin yanına gelerek 40 kişi ile birlikte AK Parti'den istifa edeceklerini söylediğini belirten Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Yaman, sözlerinin devamında ise daha da şaşırtıcı ifşalarda bulundu.Serdar Yaman konuya ilişkin sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada "Neyi anlamıyorum biliyor musunuz! AKP'li bir parti mensubu 40 kişi olarak istifa edeceğiz diye bizzat bana demişken, nemalanamayacağını anlayıp dönen, bizzat yanımda yapılanlara küfreder, hükümeti dibine kadar eleştirip, bir önceki belediye başkanı ile ilgili elimde dosya var, ortaya çıkartmıyorum, çıkartırsam milletin yüzüne bakamaz, hatta şuan ilçe yönetiminde olan biri için elindeki bir kaç kuruş ile caka satıyor, hırsızın teki deyip yanımızda pozlar veren, sonrada ne olduysa birden geriye dönüp en üst seviyede hükümet destekleyicisi olan, hatta ve hatta Erbakan hoca yaşasaydı evladını evlatlıktan reddederdi deme haddini kendinde gören ey gafil! Hadi oradan hadi oradan. Sakın ha bir daha bizi ağzına alma.. Sakın" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mert

22 Aralık 2021 Çarşamba 01:04

Bem Atakum dakikada siyaseti zaten hiç anlamıyorum.Balılçısından , marketçisine,Sahil de mekancısından, prefabrikcisine,bşr onunla oturuyor içiyor,bir öbür tarafla oturuyor içiyor poz veriyorlar kalıplarına bakmadan.İlginç olan da kim kazanırsa Belediyeden işlerini hallediyorlar.İnsan kalıbının utanır,düşünür bu millet arkamızdan bize söğer durur,çoluk çocuk sahibiyiz der.Ama yok Ar duyguları çatlamış utanmazların

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Dolarda baş döndürücü düşüş! 17'den 12 TL'ye geriledi

Dolarda baş döndürücü düşüş! 17'den 12 TL'ye geriledi