04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİDEN REFAH PARTİSİ SAMSUN İL YÖNETİMİ MUSTAFA DEMİR'İ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Yönetimi Mustafa Demir'i ziyaret etti

Samsun'da Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Salih Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.

09 Aralık 2020 Çarşamba 13:18 SİYASET

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesinde belediye başkanı Mustafa Demir ile bir araya geldi.


Bir süre önce genel merkez tarafından Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Salih Şahin, oluşturduğu yönetim kurulu üyeleri ile ziyaret turlarına başlarken, ilk ziyareti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Mustafa Demir'in Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin ve yönetim kuruluna başarı dileğinde bulunduğu öğrenildi. Hatırlanacağı üzere Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, 19 yıla yakın aktif siyaset yaptığı AK Parti'den istifa etmişti. AK Parti'den istifa ettikten sonra Yeniden Refah Partisine geçen Salih Şahin burada Teşkilat Başkanı olduktan kısa bir süre sonra partinin İl Başkanlığı görevine atanmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serdar

09 Aralık 2020 Çarşamba 19:16

2001 de gençlik kollarında başlayan bir genç ,bugün yaş olarak 38 - 40 yaşlarında.Yukarı kısım kadroları hep aynı isimler sabit kaldığı için 40 yaşına gelen de artık genç olmadığı için boşta kaldı için herkes bir yerlere dağılıyor.Çünkü sistem arkadan gelenlere yer açanıyor.Bu her siyasi parti için geçerli.O yüzden direk 40 yaşında başlayacaksın siyasete.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a EDS kameraları mı kuruldu?

Samsun'a EDS kameraları mı kuruldu?