25 Eylül 2021 Cumartesi

İSMAİL UYANIK'IN BAŞKAN OLDUĞU SAMSUNSPOR DERNEĞİNDE TAHSİN RACİ KOSİF İSTİFA ETTİ

İsmail Uyanık'ın başkan olduğu Samsunspor Derneğinde Tahsin Raci Kosif istifa etti

Samsunspor Derneğinin Yönetim Kurulu üyesi ve Başkanvekili Tahsin Kosif, Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın açıklamaları sonrası dernek yönetiminde ki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

26 Kasım 2019 Salı 15:28 SPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın gündem yaratan açıklamaları sonrası İsmail Uyanık'ın Başkan olduğu Samsunspor Derneğinin Yönetiminde bulunan Tahsin Raci Kosif istifa ettiğini açıkladı.


Yüksel Yıldırım dün düzenlediği basın toplantısında bir süre önce Yılport Samsunspor A.Ş ortaklığından ayrılarak Samsunspor Dernek Başkanlığı görevine dönen İsmail Uyanık ve dernek ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamaların ardından Yüksel Yıldırım'a yakın isimler arasında olduğu ileri sürülen Tahsin Raci Kosif, İsmail Uyanık'ın başkanlığını yaptığı Samsunspor Derneğinde ki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

Tahsin Raci Kosif, Samsunspor Derneği Yönetiminden istifa etmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Spor kamuoyuna. Başkanımız sayın İsmail Uyanık'ın Samsunspor A.Ş'deki görevlerinden ayrılması ile başlayan süreç, bugün itibarıyla Samsunspor Kulübü Derneği ve Samsunspor A.Ş arasındaki bir çok belirsizliği de beraberinde getirmiştir. Samsunsporumuzun geleceğine yönelik önemli bir vizyon ortaya koyan Samsunspor A.Ş'nin buna karşılık Samsunspor Kulübü Derneğimizin mevcut Yönetim Kurulu ile bundan sonraki sürece katkı veremeyeceğine olan inancım nedeniyle Samsunspor Kulübü Derneğindeki tüm görevlerimden istifa ediyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 20 gündür kapatılmayan yol üstündeki dev çukur tepkilere neden oldu

Samsun'da 20 gündür kapatılmayan yol üstündeki dev çukur tepkilere neden oldu