29 Ekim 2020 Perşembe

MUSTAFA DEMİR, YILPORT SAMSUNSPOR’A DESTEK İÇİN MANİSA DEPLASMANINA GİDİYOR

Mustafa Demir, Yılport Samsunspor’a destek için Manisa deplasmanına gidiyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunspor’u Cumartesi günü oynanacak Manisa FK maçı deplasmanında yalnız bırakmayacak.

14 Şubat 2020 Cuma 17:46 SPOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Manisa’ya giderek burada Yılport Samsunspor'un Manisa FK maçını izleyecek.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig’de 55 puanla şampiyonluğa koşan Yılport Samsunspor’u zorlu Manisa FK deplasmanında taraftarların yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de yalnız bırakmayacak. 

Manisa FK maçını kazanması halinde puan farkını 5’e çıkararak büyük avantaj elde edecek olan Yılport Samsunspor’a her fırsatta destek veren Demir, Manisa’ya giderek teknik heyet ve futbolculara destek verecek. DEPLASMANDA YALNIZ BIRAKMAYACAK
Cumartesi günü saat 13.30’da oynanacak maç öncesi Samsunlular şampiyonluk için kenetlenirken, kritik karşılaşma için sabah uçağıyla Manisa’ya gidecek olan Demir, maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla biraraya gelerek onlara moral verecek. 

Ayrıca taraftarların deplasman ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan Başkan Demir’in deplasmanda Yılport Samsunspor’u yalnız bırakmayacak olması Samsunluları da mutlu etti. Öte yandan çok sayıda belediye başkanı, bürokrat, sivil toplum kuruluşu yöneticisi, akademisyen ve işadamının Manisa FK maçı için yola çıktığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

salih

15 Şubat 2020 Cumartesi 07:42

bekle Manisa kurtuluş şehr-i geliyor....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mucize Doktor dizisinde Samsun'un simgesi Atatürk Anıtı detayı

Mucize Doktor dizisinde Samsun'un simgesi Atatürk Anıtı detayı