17 Haziran 2021 Perşembe

OSMAN YILMAZ AÇIKLAMA YAPTI! SAMSUNSPOR İÇİN YÜKSEL YILDIRIM'A DESTEK OLMALIYIZ

Osman Yılmaz açıklama yaptı! Samsunspor için Yüksel Yıldırım'a destek olmalıyız

Samsunspor Derneğinden istifa eden Ankara temsilcisi Osman Yılmaz, "Samsunspor için Yüksel Yıldırım'a destek olmalıyız" dedi.

27 Kasım 2019 Çarşamba 17:41 SPOR

Samsunspor Derneğinden istifa eden ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, açıklama yaparak Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'a destek mesajı verdi.


Samsunspor Derneğinden istifa eden  Osman Yılmaz yaptığı açıklamada "Samsunspor sevdamızı, aşkımızı herkes bilir. Geçmişte olduğu gibi bugün de maddi manevi yanında oldum, yine olacağım. Samsunpor bu şehrin markası, armasına gönül vermiş taraftarların sahibi olduğu bir takımdır. Bu taraftarlardan biri de benim. Ancak ortada doğru gitmeyen bir süreç var. Her taraftan çatlak sesler yükseliyor. Bu Samsunspor camiasına zarar veriyor. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. Ankara'dayız, toplantıya katılamıyoruz dolayısıyla alınan kararlardan haberimiz olmuyor. Ben bilmediğim, görmediğim bir kararın altına imza atamam. Dolayısıyla şuanda bu kararı almış bulunuyorum. Ben bu armanın taraftarıyım, yönetimde olma onuruna layık görüldüm, bugün de yine tribünlerde olacağım. Söz konusu Samsunspor olunca biz maddi manevi şehrimizin markasının yanındayız" dedi.

YILDIRIM'A DESTEK OLALIM
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım'a camianın sahip çıkması gerektiğini de vurgulayan Osman Yılmaz şöyle devam etti.
"Sayın Yüksel Bey, Samsunspor için büyük paralar harcadı, harcıyor. Hesap sorması kadar normal bir durum da yok. Tüm Samsunspor camiasının ortak paydamız olan Samsunspor için Yüksel Yıldırım'a destek vermelidir. Ben Samsunspor taraftarı olarak sayın Yıldırım'ın yanında ve destekçisiyim. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cafer

28 Kasım 2019 Perşembe 11:56

Sayın yıldırım tabiiki hesabı soracak hesap soruluyor diye kaçanlar düşünsün işlerine gelmedi ondan sora Çamur at izi kalsın Kendi çıkarlarından başka şey düşünmeyenler utansın HELAL BAŞKAN

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ayvacık'ta asker eğlencesinde muhtarın oğlu maganda kurşunu ile can verdi

Ayvacık'ta asker eğlencesinde muhtarın oğlu maganda kurşunu ile can verdi