16 Ocak 2022 Pazar

TERK ET SAMSUN'U SERKAN AYKUT! SAMSUNSPOR MANİSA'YI 3-1 YENDİ

Terk et Samsun'u Serkan Aykut! Samsunspor Manisa'yı 3-1 yendi

Yılport Samsunspor, Manisa FK maçını 3-1 kazanırken, maç öncesi Samsunspor'un eski futbolcusu Serkan Aykut ise "Bu kadro galip gelirse Samsun'u terk ederim" dedi.

15 Şubat 2020 Cumartesi 16:29 SPOR

Yılport Samsunspor'un Manisa FK ile yapacağı maç öncesi Samsunspor için "Bu kadro galip gelirse Samsun'u terk ederim" diyen Serkan Aykut, 3-1'lik galibiyet sonrası bu yorumunu sosyal medyadan sildi.


Samsunspor'un eski futbolcusu Serkan Aykut, Manisa FK maçı ile ilgili sosyal medyada Samsunspor'un kadrosu için "Bu kadro galip gelirse Samsun'u terk ederim" paylaşımı yaptı.

Samsunspor'un eski futbolcusu Serkan Aykut, maç öncesi sosyal medyada yaptığı Yılport Samsunspor'un ilk onbiri ile ilgili "Bu kadro galip gelsin Samsun'u terk ederim" paylaşımı tepki çekti.

Yılport Samsunspor, deplasmanda Manisa FK'yı 3-1 yenerken eski futbolcu Serkan Aykut ise maç öncesi yaptığı iddialı paylaşımını silmek zorunda kaldı. Samsunsporlu taraftarlar 3-1'lik Manisa FK galibiyeti sonrası şimdi Serkan Aykut'un Samsun'u terk edip etmeyeceğini merak ediyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunsporlu futbolcular 3-1'lik Manisa galibiyetinin coşkusu yaşadı

Yılport Samsunsporlu futbolcular 3-1'lik Manisa galibiyetinin coşkusu yaşadı