27 Ocak 2022 Perşembe

YILPORT SAMSUNPOR RAPİD BÜKREŞ'İ BERK TAŞKIN VE ÇİNARİ'NİN GOLLERİ İLE 3-1 YENDİ

Yılport Samsunpor Rapid Bükreş'i Berk Taşkın ve Çinari'nin golleri ile 3-1 yendi

Yılport Samsunspor, Rapid Bükreş takımı ile oynadığı hazırlık maçını 3-1 kazandı. Yılport Samsunspor'un Rapid Bükreş hazırlık maçında gollerini Berk Taşkın ve Eraldo Çinari attı.

11 Ocak 2022 Salı 21:55 SPOR

Yılport Samsunspor hazırlık kampını sürdürdüğü Antalya'da yaptığı hazırlık maçında Romanya 1. Lig ekiplerinden Rapid Bükreş'i 3-1 yendi.


Yılport Samsunspor, Rapid Bükreş hazırlık maçına Aykut Özer, Talha Unvan, Berk Taşkın, Recep Burak Yılmaz, Atakan Mert Özdemir, Muhammet Ali Özbaskıcı, Eraldo Çinari, Melih Okutan, Dilivio, Bah ve Hüseyin Öztürk  11’i ile çıkarken, ikinci yarıya da Alp Tutar, Ali Ülgen, Tolcay Ciğerci, Ali Kılıç ve Emir Hakan Patan oyuna dahil oldu. 

Rapid Bükreş ise sahaya Horatiu Moldovan, Cristian Sapunaru, Alexandru Dandea, Dragos Grigore, Alexandru Albu, Ljuban Crepulja, Goge Lucien, Luca Florica, Romario Moise, Rares İlie ve Younes Bnou Marzouk  11’i ile çıktı. 

Yılport Samsunspor'un Rapid Bükreş hazırlık maçında gollerini Berk Taşkın ve Eraldo Çinari (2) kaydetti. 

Rapid Bükreş'in tek golünü ise oyuna sonradan giren Alami Bazza attı. Karşılaşmayı Murat Erdoğan, Serhat Sağır ve Kerem İlitangil yönetti. Dördüncü hakem olarak ise Matuhan Kolak görev aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da arazi satışı ihalesinde yumruklu tekmeli kavga çıktı

Samsun Çarşamba'da arazi satışı ihalesinde yumruklu tekmeli kavga çıktı