20 Ocak 2022 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR ÜMRANİYESPOR MAÇI İÇİN TAHKİM KURULUNA İTİRAZ EDECEK

Yılport Samsunspor Ümraniyespor maçı için Tahkim Kuruluna itiraz edecek

Yılport Samsunspor Kulübü TFF'nin 2-2 tescil ettiği Bereket Sigorta Ümraniyespor maçı ile ilgili Tahkim Kuruluna itirazda bulunacak.

01 Mart 2021 Pazartesi 14:02 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, TFF Yönetim Kurulunun 2-2 skorla tescil ettiği Bereket Sigorta Ümraniyespor maçı için Tahkim Kuruluna başvuracaklarını açıkladı.


Bereket Sigorta Ümraniyespor maçında yaşanan kural hatası ile ilgili maçın tekrar oynanması için TFF'ye başvuru yapan Yılport Samsunspor Kulübü, maçın 2-2 tescil edilmesi yönünde alınan karar üzerine bir açıklama yaptı.

Yılport Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada, "Kulübümüze 26.02.2021 Cuma günü TFF Genel Sekreterliği’nden iletilen yazıda, TFF Yönetim Kurulu’nun 24.02.2021 tarihli kararı bildirilmiştir. Merkez Hakem Kurulu'nun 31.01.2021 tarihinde oynanan Bereket Sigorta Ümraniyespor - Yılport Samsunspor müsabakasının 88. dakikasında kural hatası gerçekleştiğini teyit etmesine rağmen, TFF Yönetim Kurulu bahsi geçen müsabakanın sonucunun 2-2 olarak tescil edilmesine karar vermiştir. TFF’nin bu kararına karşı TFF Tahkim Kurulu'na itiraz edilecek olup, Kulübümüz tarafından çalışmalar devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vergi Dairesi Başkanlığı önünde yapılandırma ödemesi kuyruğu

Samsun Vergi Dairesi Başkanlığı önünde yapılandırma ödemesi kuyruğu