02 Aralık 2021 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR'UN 2-0'LIK BANDIRMASPOR YENİLGİSİ TARAFTARI ÜZÜNTÜYE BOĞDU

Yılport Samsunspor'un 2-0'lık Bandırmaspor yenilgisi taraftarı üzüntüye boğdu

Yılport Samsunspor'un Royal Hastanesi Bandırmaspor deplasman maçına giden Yüksel Yıldırım alınan 2-0'lık mağlubiyet sonrası büyük üzüntü yaşadı.

30 Ekim 2021 Cumartesi 18:12 SPOR

Yılport Samsunspor'un Royal Hastanesi Bandırmaspor'a deplasman maçında 2-0 yenilmesi maça giden Yüksel Yıldırım ile kırmızı beyazlı taraftarları üzüntüye boğdu.


Şuana kadar büyük umutlarla takımın başına sayısız hoca getiren Yılport Samsunpor'da bir türlü istenen coşkulu oyun sahada sergilenemezken, şampiyonluk parolası ile yola çıkan takım ile ilgili taraftarlarda alınan sonuçlar karşısında heyecanını kaybetmeye başladı. İyi günde kötü günde Samsunspor'un yanında olan taraftarlar, takımlarının şampiyon olup Süper Lige çıkmasını isterken, TFF 1. ligde kırmızı beyazlı takımın sergilediği oyun nedeniyle demorolize olmuş durumda. 

Yılport Samsunspor'a şuana kadar Osman Özköylü, Alpay Özalan, Taner Taşkın, İsmet Taşdemir, İrfan Buz, Ertuğrul Sağlam, Mehmet Altıparmak gibi önemli Teknik Direktörler göreve gelirken, bu hocaların hepsi ya kısa sürede istifa etti ya sezon sonu yolunu ayırdı. Yılport Samsunspor'un Teknik Direktörlüğüne Altıparmak'tan sonra büyük umutlarla getirilen Fuat Çapa idaresinde ki Samsunspor'da henüz istenen ve beklenen coşkuyu sahaya yansıtamadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Çapa'nın 2-0'lık Bandırmaspor yenilgisi yorumu! Dengemiz bozuldu

Fuat Çapa'nın 2-0'lık Bandırmaspor yenilgisi yorumu! Dengemiz bozuldu