21 Ocak 2022 Cuma

YÜKSEL YILDIRIM'DAN SAMSUNSPOR TARAFTARINA SİTEM! HAYAL KIRIKLIĞI YARATIYORSUNUZ

Yüksel Yıldırım'dan Samsunspor taraftarına sitem! Hayal kırıklığı yaratıyorsunuz

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, AfyonJet maçı öncesi Samsunspor taraftarlarına sitem ederek, "Büyük hayal kırıklığı yaratıyorsunuz" dedi.

06 Şubat 2020 Perşembe 16:37 SPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, Afyon Jet maçı için satılan bilet sayısının az olması üzerine Samsunspor taraftarlarına sitem etti.


Yüksel Yıldırım, twitter hesabından yaptığı açıklamada, Yılport Samsunspor-Afyonjet maçı için satılan bilet sayısının 2 bin 509 olması üzerine, Samsunspor taraftarlarına "Büyük hayal kırıklığı yaratıyorsunuz. Satılan bilet sayısına baktığımızda bu takımın şampiyon olmamasını istiyorsunuz ama bende inadına Samsunspor'u şampiyon yapacağım. Sizler de maça gelmemeye devam edin bakalım. Bu hayal kırıklığı ile artık sizleri ciddiye almamaya çalışacağım" diyerek sitem etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Vatan DAŞTAN

06 Şubat 2020 Perşembe 18:42

3-Son olarak maç bitimlerinde tüm çıkışları açtır başkan,biz senin gibi geniş, ıssız localardan çıkmıyoruz, daracık, tıkış tıkış merdivenleri kullanıyoruz.Bunca eziyetten habersiz bıdı bıdılarınla canımızı sıkma, senin zevkinin biz taraftarlara nasıl eziyete dönüştüğünden habersiz feysbuk, tvitır, instagram, medya şovu yapma…

Vatan DAŞTAN

06 Şubat 2020 Perşembe 18:40

2-Yine birkaç kez tramvayla gidiş dönüşümde bu sefer kalabalığı es geçiyorum, taraftar grubu adı altındaki ipi kopukların küfürlü marşlarından, argolu konuşmalarından çocuklarımızı korumak adına tramvayları ÜCRETLİ yaptır başkan.Çocuklarımızla yerimizi aldığımız tribünlerde sigara içen hayvanların sigara içmemesi için var olan kuralları uygulat başkan.Güvenlik görevlileri ve polisler sigara içenleri engellemektense çocuğun elindeki pet şişenin kapağını almaktan daha çok zevk alıyor.

Vatan DAŞTAN

06 Şubat 2020 Perşembe 18:39

1-Biz senin gibi gökten zenbille iner gibi giremiyoruz stada başkan.Birkaç kez kendi aracımla maça gidişlerimde Samsun-Tekkeköy arası trafik yoğunluğunu es geçiyorum, stadın girişindeki yolu daraltmalardan, aracı didik didik aramalardan, park yeri var ama boş yeri bulana kadar çekilenlerden haberin var mı başkan? Çözüm ne diye sorarsan kapalı spor salonunun otoparkını açtır, polis bariyerleriyle daraltılan girişlerden barikatları kaldır, içinde aile olan arabaları arattırma.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine Abdulkadir Köstek atandı

Samsun'da AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine Abdulkadir Köstek atandı