01 Kasım 2020 Pazar

YÜKSEL YILDIRIM'IN SAMSUNSPOR'UN ZOR GÜNLERİNİ ANLATIRKEN SÖYLEDİĞİ O SÖZ TEPKİ ÇEKTİ

Yüksel Yıldırım'ın Samsunspor'un zor günlerini anlatırken söylediği o söz tepki çekti

Yılport Samsunspor Kulübü finansal başkanı iş adamı Yüksel Yıldırım'ın Sakaryaspor maçı öncesi verdiği bir röportajda Samsunspor için 'Adı B..ktan' ifadesini kullanması tepki çekti.

04 Mayıs 2019 Cumartesi 19:08 SPOR

Yılport Samsunspor finansal başkanı Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor maçı öncesi Samsun Canlı Haber'e verdiği röportaj sırasında, Samsunspor'un zor günlerini anlatırken 'Adı B..ktan' ifadesini kullanması taraftarların tepkisine neden oldu.


Samsunspor'un geçmiş dönemlerde içinde bulunduğu sıkıntılı süreçleri anlatırken farkında olmadan pot kıran Yüksel Yıldırım, söylediği sözünde farkına varmadan canlı yayında konuşmasını sürdürdü. Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık'a destek veren  Yüksel Yıldırım, 

Samsunspor'un S'sini duyan kaçıyordu. Niye kimseye para ödemiyor. Samsunspor'un adı b..ktan. Açık ve net. Yapacağımızın en iyisini yaptık. Ben burada İsmail başkanı kimseye suçlatmam. İsmail başkan 12 sene sonra 15 sene sonra kopukluğu kapatmaya gelmiş. yanlış  yönlendirildik. Evet bize bazı insanlar tavsiye edildi. İnsan hata yapabiliyor. Bizim amacımız bu hataları görüp düzeltmek." dedi.

Yüksel Yıldırım'ın Samsun Canlı Haber'de maç öncesi verdiği röportaj sırasında Samsunspor için kullandığı o söz ise taraftarların tepkisine ve eleştirilerine neden oldu. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te yapılan 20 katlı dikey bina şehir manzarasını kapattı

Samsun Canik'te yapılan 20 katlı dikey bina şehir manzarasını kapattı