25 Ekim 2021 Pazartesi

TÜRKİYE'DE KORONA VİRÜS'TEN ÖLÜM SAYISI 9'A VAKA SAYISI İSE 670'E YÜKSELDİ

Türkiye'de Korona Virüs'ten ölüm sayısı 9'a vaka sayısı ise 670'e yükseldi

Türkiye'de Korona Virüs vaka sayısı 670'e çıkarken, ölüm sayısı ise 9'a yükseldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Korona Virüs'te vaka sayısının 670'e çıktığını virüsten hayatını kaybeden hastaların ise direnci zayıf yaşlılar olduğunu açıkladı.

20 Mart 2020 Cuma 23:48 TÜRKİYE

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybeden san hasta sayısını açıkladı. Bakan Koca, verdiği bilgide Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybeden hasta sayısının 9'a yükseldiğini söyledi.


Korona Virüs ile ilgili Türkiye'de önlemler alınırken, bir yandan da vaka sayısı artıyor. Şuana kadar Korona Virüs vaka sayısında son rakam 670'lere çıkarken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 311 kişide daha koronovirüs tespit edildiğini vaka sayısının 670'e yükseldiğini belirtti.

Türkiye'de Korona Virüs nedeniyle ölüm sayısının da 9'a çıktığını kaydeden Sağlık Bakanı Koca, "Son 24 saatte 3 bin 656 şüpheliye test yapıldığını bunların 311'inin pozitif çıktığını kaydederek, "Yaşlı ve direnci zayıf 5 hastamızı kaybettik. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Tamamı yaşlılarımızdan. Yaşlılarımızı koruyalım. Mücadelemizde bir an bile esneklik göstermeyelim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İl Başkanı Aksu Korona Virüs ile ilgili Samsun'daki son durumu açıkladı

AK Parti İl Başkanı Aksu Korona Virüs ile ilgili Samsun'daki son durumu açıkladı