12 Ağustos 2022 Cuma

İŞTE İLKADIM BELEDİYESİNDE ÇIKAN KAVGANIN DETAYLARI

İşte İlkadım Belediyesinde çıkan kavganın detayları

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinde bina amiri bir kişinin kafasına kaynar su döktü, taraflar arasında iki grupta adam çağırarak belediye binasında mafya vari kavga yaptı.

14 Eylül 2020 Pazartesi 19:46 ASAYİŞ

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinde akıl almaz bir olay yaşandı.  İlkadım Belediyesinde bina amiri olan Z.K darp edildi, bir kişininde kafasına kaynar su döküldü, taraflar arasında kavga çıktı. İşte o kavganın detayları..


İlkadım Belediyesinde yaşanan kavga Samsun'u şoke ederken, olayın detayları ise pes artık dedirtti. Samsun'un asayiş olaylarının sıkça yaşandığı İlkadım ilçesinde, sokak çatışmaları ile kavgalar ve pompalı silahlı saldırılar kan dondururken bu olayların bir benzerinin ise İlkadım Belediyesi hizmet binasının içerisinde yaşanması şaşkınlık yarattı.

İlkadım Belediyesinin 3'üncü katında bina amiri Z.K'nin henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştığı bir kişinin kafasına yanında bulunan misafiri tarafından iddiaya göre kaynar suyu döküldü. Bu olayın üzerine kafasına kaynar su dökülen kişi, belediye binasına yine iddiaya göre yanına çağırdığı kişilerle birlikte bina amiri Z.K'yi darp etti. Tarafların belediye binasının 3'üncü katında kavgaya tutuştuğu, yaşananları dehşet içinde izleyen diğer belediye personellerinin ise 155'i arayarak olay yerine polis çağırdığı öğrenildi. 

İlkadım Belediyesi binasının 3'üncü katında kavga çıkması üzerine belediyede görevli başkan yardımcıları da polisi arayarak takviye polis talep etti. Kavga ihbarı üzerine İlkadım Belediyesi binasına çok sayıda yunus ekibi ve çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.

Belediye binasında çıkan kavgada bina amiri Z.K'nin darp edildiği bildirilirken, kavganın sebebi öğrenilemedi. Belediye binasına giden polislerin ise hizmet binasının 3'üncü katında önlem aldığı ve kavgaya karışanların dışında ki tüm personeli 3'üncü kattan çıkartarak bina dışına aldığı bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken kavgada yaralananlar hastanede tedavi altına alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir garip olay! Hiç evlenmedi ama karakolda medeni hali evli çıktı

Samsun'da bir garip olay! Hiç evlenmedi ama karakolda medeni hali evli çıktı