15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA ARZU AYGÜN'ÜN CESEDİ NEREDE BULUNDU? ARZU AYGÜN NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ

Samsun'da Arzu Aygün'ün cesedi nerede bulundu? Arzu Aygün neden öldürüldü

Samsun'da kaybolduktan 42 gün sonra cesedi bulunan Arzu Aygün olayında korkunç detaylar ortaya çıktı. Samsun'da kaybolan Arzu Aygün'ün cesedi nasıl ve nerede bulundu. Arzu Aygün neden öldürüldü?

28 Ocak 2021 Perşembe 12:04 ASAYİŞ

Samsun'da kaybolan ve 42 gündür aranan 35 yaşındaki Arzu Aygün'ün cesedi çürümüş halde bulunurken, olayla ilgili şok edici detaylarda gün yüzüne çıktı.


Müge Anlı canlı yayınında gündeme gelen kayıp Arzu Aygün 42 gündür aranırken, dün akşam saatlerinde Arzu Aygün'ün cesedinin bulunduğu gündeme gelmişti. Arzu Aygün'ün cesedi otopsi yapılmak üzere adli tıpa götürülürken, olayın perde arkası ise adeta kan dondurdu.

ARZU AYGÜN'ÜN CESEDİ NEREDE VE NASIL BULUNDU
Samsun'un Terme ilçesinde cesedi bulunan Arzu Aygün'ü öldürdüğü iddiası ile teyzesinin oğlu Muharrem Coşkun gözaltına alınırken, Çoşkun'un maktul Aygün'ün aynı zamanda sevgilisi olduğu da ileri sürülmüştü. Kayıp maktul Arzu Aygün'ün cesedi dün akşam saatlerinde Terme ilçesine bağlı Gökçeağaç mevkisinde yer alan ormanlık bir alanda poşete sarılmış halde çuval içinde bulundu. 

KORKUNÇ CİNAYETİN NEDENİ KISKANÇLIK MI?
Arzu Aygün'ün sevgilisi olduğu gündeme gelen Muharrem Coşkun'un evli olduğu da öğrenilirken, iddialara göre Aygün'ü ölüme götüren olayın nedeni kıskançlık olduğu da ileri sürülüyor. 

Arzu Aygün'ün Muharrem Coşkun'a başka biri ile birlikte olduğunu söylediği, bunun üzerine Muharrem Coşkun'un kıskançlık krizine girdiği, Aygün'ün daha sonra teyzesinin oğlu Coşkun'a şaka yaptığını söylediği ancak Muharrem Coşkun'un durumu ciddiye alarak, 35 yaşındaki Arzu Aygün'ü araç içinde silahla vurarak öldürdüğü öne sürüldü. Muharrem Coşkun'un Arzu Aygün'ü öldürdükten sonra cesedini poşete sararak bir çuvala koyup ormana attığı öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci Arzu Aygün cinayetine tepki gösterdi! Artık yeter

Cemil Deveci Arzu Aygün cinayetine tepki gösterdi! Artık yeter