23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA SİTE CAMİSİNE DADANAN HIRSIZ AYAKKABI ÇALARKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Samsun'da Site Camisine dadanan hırsız ayakkabı çalarken görüntülendi

Samsun'da Site Camisine namaz kılma bahanesi ile giren ve sürekli ayakkabı çalarak camiye dadanan şahıs yine ayakkabı çalarken görüntülendi.

03 Şubat 2021 Çarşamba 16:57 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Site Camisine namaz kılma bahenesi ile giren ve vatandaşlar namaza durduktan sonra ayakkabıları çalan şahısın o anları güvenlik kameralarına yansıdı.


İlkadım ilçesinde bulunan Sitesi Camisinden sürekli ayakkabı çaldığı iddia edilen şahıs, aynı camide yine ayakkabı çalarken görüntülendi.

SamsunHaberAjansından Şahin Binici'nin haberine göre Site Camisinde ayakkabı çalan şahıs, ayakkabıları alıp camiden uzaklaşırken, namazını bitirip camiden çıkmaya hazırlanan vatandaşlar ise ayakkabısının olmadığını fark edince polisi arayarak ihbarda bulundu. Şahin Binici'nin haberine göre camiye gelen polisler, güvenlik kameralarını inceleyerek hırsızın kimliğini tespit etti. Ayakkabıları seçerek en güzellerini çalan pişkin hırsız, caminin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.  Samsun polisi camide ayakkabıları çalan hırsızı yakalamak için çalışma başlattı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atatürk heykeli Tekkeköy ilçesinde bir hurdacıya satıldı

Samsun'da Atatürk heykeli Tekkeköy ilçesinde bir hurdacıya satıldı