16 Mayıs 2022 Pazartesi

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ SAMKON'A YER BULUNMASI İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Akif Çağatay Kılıç SAMKON'a yer bulunması için harekete geçti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Merkez binası için yer bulunması konusunda, devreye eski bakan Akif Çağatay Kılıç girdi.

16 Ekim 2021 Cumartesi 15:52 GÜNCEL

Samsun eski milletvekili ve Gençlik Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, SAMKON için aranan genel merkez binası yeri için harekete geçti.


Gençlik ve Spor eski Bakanı İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsunlu işadamlarından gelen her sorunu çözüme kavuşturuyor, Samsunlulara manevi destek veriyor.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) için idari bina arayışı sürerken, İstanbul milletvekili Akif Çağatay Kılıç'tan hemşerilerine destek geldi. Geçmiş yıllarda Samsun milletvekili olan Akif Çağatay Kılıç, SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı ve konfederasyon çatısı altında bulunan derneklerin başkanları ile iletişimini üst düzeyde tutarak, sorunlara çözüm bulmaya çalışıyor. Kaya Aşçı başkanlığında ki SAMKON'a İstanbul'da idari bir bina bulunması ile ilgili arayışlara da katkı veren Akif Çağatay Kılıç'ın çok yakında da SAMKON'a bir müjde vermesi bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Erdoğan Tok yeniden sahalara indi! Bu kez nereye aday olacak?

Samsun'da Erdoğan Tok yeniden sahalara indi! Bu kez nereye aday olacak?