12 Ağustos 2022 Cuma

ERDOĞAN ORDU'DA FINDIK FİYATINI AÇIKLADI! 2022 FINDIK FİYATI 54 LİRA

Erdoğan Ordu'da fındık fiyatını açıkladı! 2022 fındık fiyatı 54 lira

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da fındık fiyatını açıkladı! 2022 fındık alım fiyatı 54 lira oldu.

30 Temmuz 2022 Cumartesi 18:28 GÜNCEL

Ordu'ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, fındık alım fiyatını açıkladı. Erdoğan 2022 fındık fiyatını 54 lira olarak duyurdu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ordu'da bugün fındık fiyatını açıkladı. Ordu'da fındık bahçesinde üreticilerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fındık fiyatı kaç lira olsun" diye sordu. Fındık üreticileri ise 2022 fındık fiyatının Ordu'nun plakası olan 52 lira olmasını istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan üreticilerle gerçekleştirdiği görüşme sonrası, Ordu'da 2022 fındık fiyatını 54 lira olarak açıkladı.

ERDOĞAN 2022 FINDIK ALIM FİYATINI AÇIKLADI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da toplu açılış töreninde fındık alım fiyatı ile ilgili yaptığı açıklamada "Ordulu çiftçilerimize son 20 yılda toplam 4,5 milyar lira tutarında tarımsal destek verdik. Türkiye, dünyanın en büyük fındık üreticisi. 344 bin tondan fazla fındık sattık. Alan destekli olarak ben burada bir rakam açıklıyorum. İnanıyorum ki sizlerde kabul edeceksiniz. Kilogram fiyatının ortalamasının 54 olarak inşallah açıkladık. Hayrolsun. Bereketli olsun." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

31 Temmuz 2022 Pazar 18:32

Ekmek 4 lira olmuş akaryakıtta fiyatlar Asena olmuşBu millet herşeyin farkında salak değil bu millet detaya girmek istemiyorum asgari ücreti 10 bin tl yapsan ne olur onu söyle bana enflasyon düşmesikçe sen asgari ücrete her zam yapışında biz daha fakirleşiyoruz alım gücümüz daha da azalıyor ekonomi modeliniz perişan etti herkezi günah keçisi aramayı bırakın seçimlerde zaten gideceksiniz milleti nasıl çıkmaza soktunuz sandıkta bunun hesabı sorulacak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun doğumlu piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe şehit düştü

Samsun doğumlu piyade uzman çavuş Mehmet Burak Keçe şehit düştü